Palivor Çiftliği Şanslı Geyik Klubü Evi projesi ile Londra’da 2 ödül aldı

Palivor Çiftliği Şanslı Geyik Klubü Evi projesi ile Londra'da 2 ödül aldı
Palivor Çiftliği Şanslı Geyik Klubü Evi projesi ile Londra'da 2 ödül aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünya’nın en önemli gayrımenkul yarışması 2022-2023  Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (www.propertyawards.net) sonuçları 27 Ekim’de Londra’da düzenlenen törende açıklandı. Türkiye’den Oral Mimarlık, Kırklareli ili’nin Demirköy ilçesinde, Palivor Çiftliği   (www.palivor.com ) için tasarladıkları Şanslı Geyik Klubü Evi projesi ile ‘Konut Gayrımenkul Geliştirme Türkiye ’ (Residential Property Turkey) ‘Konut İç Mekan Dekorasyon Türkiye’  (Residential Interior Private Residence Turkey) dallarında 2 ödül aldı.

Oral’lar “2011 yılında “Palivor Çiftliği” ile aynı yarışmadan “Avrupa’nın en iyi konut projesi” ve “Türkiye’nin en iyi konut gayrimenkul geliştirme projesi ödüllerini almıştık, bu sene Palivor Çiftliği’nde bulunan, konaklamaya yönelik son tasarladığımız evin  dünya çapında öneme sahip bir ödül ile onurlandıran değerli jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Bu ödülün çok değer verdiğimiz Kırklareli ili’mizin ilçe ve köylerinin güzelleşmesine, değerlenmesine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.”  dediler.

Palivor Çiftliği, Trakya’da Kırklareli İl’inin Demirköy İlçesinde, Istranca Ormanları’nın içerisinde özel  çiftlik evlerini barındıran, organik tarım ve eko turizm yapılan bir çiftliktir.

Bulgaristan sınırına yakın bir noktada Karadeniz’in göz alıcı plajlarının bulunduğu İğneada’ya 11 kilometre mesafede bulunan Palivor Çiftliği toplam 140 dönüm arazi üzerinde kurulmuş, her biri 6 dönümle 20 dönüm arasında tarla büyüklüğe sahip 10 ayrı müstakil  çiftlik evinden oluşuyor.

Şanslı Geyik Klüp  evi konaklama hizmeti vermek için tasarlanmış, çiftliğin  en güzel noktasında panoramik doğa manzaralı 10  dönüm arazi üzerinde konumlanan ana evde 4 yatak odası 4   banyo, şömineli bir salon, açık mutfak ve yemek bölümü bulunuyor.

Ana evin seyir terasından orman ve karadeniz manzarası var. Ana evin yakınında bulunan müştemilatsa çitt kişilik yatakodası ve müşterek duş/wc den oluşuyor.

Konaklama hizmeti alanlar, Palivor Çiftliği’nde hafta sonları açık  olan Cafe & Şarküterisinde  meşe odunu ızgarasında hazırlanan Trakya’nın en lezzetli  etleri sunuluyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir