1. Haberler
  2. Ajanda
  3. Ara tatilin eğlenceli adresi Museum of Selfies…

Ara tatilin eğlenceli adresi Museum of Selfies…

Ara tatilin eğlenceli adresi Museum of Selfies...
Museum of Selfies...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ara tatilin eğlenceli adresi Museum of Selfies’de gez, çek, eğlen, paylaş! Tüm like’lar senin olsun!

Öğrenciler, öğretmenler ve ailelerin tatil planlarında önemli bir yer tutan ara tatil dönemi geldi. Ara tatilin unutulmaz anları için Trump AVM’deki Museum of Selfies’de; çocuğunuzla birlikte hem keyifli vakit geçirip hem de tüm bu anlarınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Dünyaya tersinden bakarken, altın banyosunda keyif yaparken, emoji havuzunda yüzerken ya da Game of Thrones tahtında otururken sınırsız fotoğraf çekebilir, bu fotoğrafları paylaştığınız sosyal medya hesaplarınızda en çok beğeniyi siz alabilirsiniz!

Öğrencilerin ara tatil keyfi başlıyor. Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, selfie çekmek için özel tasarlanmış eğlenceli temalarıyla çocukların ara tatiline renk katacak.

Museum of Selfies, herkesin bilip içinde olmak istediği dünyaca ünlü temaları ve eserleri fotoğraf çekimleri için ziyaretçilerinin ayağına getiriyor ve onlara en çok like alacak selfie’lerini çekme fırsatı sunuyor.

Benzersiz bir müze deneyimi!

Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında sosyal medya hesaplarında büyük ilgi görecek havalı selfie’ler çekiyor. “Sadece hayalini kurabildiğiniz mekanlarda akıllara durgunluk veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya tersinden bakıyor, altın banyosunda keyif yapıyor, emoji havuzunda yüzüyor, Game of Thrones tahtında oturuyor ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen eserlerinden Mona Lisa’nın önünde selfie çektiriyor. Michelangelo’nun üç yılda tamamladığı ünlü Davut Heykeli’ni devirip hiçbir şey olmamış gibi önünde selfie çektirme hakkı ise yine sadece MOS ziyaretçileri için mümkün…

Museum of Selfies, giriş biletleri ise MOS gişelerinde satışa sunuluyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı fiyatlandırmanın yapıldığı müzeye girişte ayrıca toplu alımlar için indirim uygulanıyor.

Üst düzey hijyen ve güvenlik…

Museum of İstanbul, pandemi kuralları çerçevesinde her gün düzenli olarak ve sıklıkla dezenfekte ediliyor. Aynı anda belirli sayıda kişinin içeride bulunabildiği MOS’da maske ve mesafe şartlarına da özel önem gösteriliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir