1. Haberler
  2. Borsa
  3. BtcTurk, Zorlu PSM’nin Kurumsal Sponsoru Oldu

BtcTurk, Zorlu PSM’nin Kurumsal Sponsoru Oldu

BtcTurk, Zorlu PSM’nin Kurumsal Sponsoru Oldu
BtcTurk, Zorlu PSM’nin Kurumsal Sponsoru Oldu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’yi Bitcoin’le tanıştıran BtcTurk, İstanbul’un en önemli kültür sanat merkezlerinden Zorlu PSM ile iş birliğine imza attı. Sanata ve spora desteğini artırarak sürdüren BtcTurk, Türkiye’nin öncü kültür sanat kurumu Zorlu PSM’nin kurumsal sponsorluğunu üstlendi.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran BtcTurk; ekonomi, spor ve sanat alanında ülkeye değer katmaya devam ediyor. Türkiye’nin kültür sanat alanındaki gelişimine katkı sağlayan BtcTurk bu alanda büyük bir iş birliğine daha imzasını atarak, Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kültür sanat kurumu Zorlu PSM’nin kurumsal sponsoru oldu.

Sanatseverlerle buluştuğu 2013 yılından bu yana binlerce etkinliğe ev sahipliği yapan ve 4 milyondan fazla sanatseverin hayatına dokunan Zorlu PSM’nin bu yılki kurumsal sponsorluğunu BtcTurk üstlendi. BtcTurk iş birliği kapsamında, yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin kültür sanat hayatına yön veren, dinamik yapısı ve geniş içerik yelpazesi sayesinde farklı kitlelere ulaşarak ve global sahne olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Zorlu PSM’de yapacağı yarışmalar ve düzenlenecek etkinliklerle hem kullanıcılarına hem de öğrencilere bilet hediye etmeyi planlıyor.

#BtcTurkPROileSahnede konseptiyle sahne sanatlarına önem veren BtcTurk, geçtiğimiz yaz aylarında 54 açık hava konser sponsorluğuyla müzikseverlere unutulmaz anlar yaşattı. Kalben’in ‘Eski Dünyanın Yangını’ isimli yeni albümünün lansmanını da Decentraland Metaverse’de düzenleyerek bir ilke imza atan BtcTurk, bu yeni iş birliği ile kültür sanatın gelişimine destek vermeye devam edecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir