1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Hublot’un Bodrum Yalıkavak Marina Butiği için tasarladığı saati Ferit Şahenk tanıttı.

Hublot’un Bodrum Yalıkavak Marina Butiği için tasarladığı saati Ferit Şahenk tanıttı.

Doğuş Holding, Parkorman'ı yeniden canlandırmaya hazırlanıyor.
Ferit-Diana Şahenk, Saat, Poz, Hublot, Classic Fusion Bodrum Edition
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugüne dek özgün tasarım felsefesiyle ve yenilikçi materyal kullanımıyla adından söz ettiren dünyaca ünlü İsviçreli saat markası Hublot, Türkiye’deki yeni butiğini Yalıkavak Marina’da, markanın CEO’su Ricardo Guadalupe’nin katılımıyla açtı. Ferit Şahenk ve eşi Diana Şahenk, Hublot Saatler ile birlikte poz verdi.

Hublot, bu açılışa özel, Bodrum’dan ilham alan Classic Fusion Bodrum Edition modelini tanıtarak bir kez daha öncü, farklı ve eşsiz olmayı kutladı.

Özgün tasarım felsefesi, yenilikçi materyal kullanımı ve inovasyon tutkusuyla tanınan İsviçreli lüks saat markası Hublot, Türkiye’deki yeni butiğinin kapılarını Akdeniz’in gözde tatil noktalarından Bodrum’un kalbi Yalıkavak Marina’da açtı.

Ricardo Guadalupe, Diana Şahenk, Ferit Şahenk

Markanın CEO’su Ricardo Gaudalupe, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve eşi Diana Şahenk’in birlikte gerçekleştirdikleri butik açılışının ardından seçkin davetliler kutlamaya Fenix Yalıkavak Marina’da devam etti.

Ferit Şahenk, Diana Şahenk, Ricardo Guadalupe

“Nihayet biraz gün ışığının tadını çıkarma zamanı. Hublot güneye iniyor! Yeni Akdeniz butiklerimiz, yepyeni saatler eşliğinde renkli bir yazın kapılarını aralamaya hazır. Hublot yaz mevsimini çok seviyor!” Ricardo Guadalupe İtalya’da Forte dei Marmi ve Capri, Yunanistan’da Mikonos, Fransa’da Saint-Tropez ve Monaco, İspanya’da İbiza’da açtığı butikleriyle Akdeniz kültürünü ve tatil ruhunu kutlayan Hublot, bu lüks tatil destinasyonlarının yanına Bodrum’u ekledi. Eski dünyanın 7 harikasından biri kabul edilen Halikarnas Mozolesi’nin taşlarından yükselen Bodrum’un ışıltılı renkleri sadece 25 adet ile sınırlandırılan çok özel bir Hublot saate ilham kaynağı oldu.

Hublot, Classic Fusion, Chronograph, Boutique Bodrum

Classic Fusion Chronograph Bodrum Edition saatin kadranı ve kayışında, denizle iç içe Bodrum’a bir saygı duruşunda bulunarak mavi renk kullanılıyor ve mavi renk, kadran içinde beyaz kronograf alt-kadran çerçeveleri ve kayışta beyaz dikişlerle tamamlanıyor. 45 mm titanyum kasada Hublot calibre HUB1143 mekanizma tercih ediliyor.

Hublot Hakkında:

Hublot, geleceği nefes kesen bir hızda inşa etmek üzere her saniye ilerleyen eşsiz bir İsviçreli saat markasıdır. Marka, Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Claude Biver ve CEO’su Ricardo Guadalupe tarafından ilk adımları atılan bir rüya oldu. Bu iki isim, geleneklere dayanarak sürekli gelişimin sembolü olan Big Bang, Classic Fusion, Spirit of Big Bang ve Manifacture Pieces koleksiyonlarıyla markayı gerçek bir başarı hikayesine dönüştürdü. Devrim niteliğindeki yenilikçi malzemelerden, FIFA Dünya Kupası ve Ferrari gibi dünya çapındaki işbirliklerine kadar Hublot, geleneği geleceğe taşıyan “Füzyon Sanatı” felsefesiyle kendini karakterize ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir