1. Haberler
  2. Gündem
  3. Dünyaca ünlü oyuncudan depremzedeler için bağış çağrısı

Dünyaca ünlü oyuncudan depremzedeler için bağış çağrısı

Dünyaca ünlü oyuncudan depremzedeler için bağış çağrısı
Dünyaca ünlü oyuncudan depremzedeler için bağış çağrısı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’li oyuncu Kate Winslet, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenler için yardım çağrısında bulundu. Winslet, “Lütfen ne kadar verebiliyorsanız verin. Tek bir kuruş bile hayat kurtarmak için önemlidir” dedi.

ABD’li oyuncu Kate Winslet, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Türkiye ve Suriye’de gördüğü manzaralardan ötürü mahvolduğunu belirterek, İngiltere merkezli “Choose Love” kuruluşunun yardım kampanyasına bağış çağrısı yaptı.

Kuruluşun, bölgedeki yerel ortaklarıyla birlikte depremzedelerin her türlü ihtiyacını karşıladığını aktaran Winslet, “Lütfen ne kadar verebiliyorsanız verin. Tek bir kuruş bile hayat kurtarmak için önemlidir” ifadelerini kullandı.

İngiliz müzik grubu Arctic Monkeys, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen depremzede çocuklar için sosyal medya hesabından bağış çağrısı yaptı. Grubun sosyal medya sayfasında, Türkiye ve Suriye’deki depremzede çocuklar için İngiltere merkezli “War Child” derneğinin başlattığı acil durum bağış kampanyası paylaşıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir