Bisse yeni konsepti ile Azerbaycan da açıldı

Bisse yeni konsepti ile Azerbaycan da açıldı
Bisse yeni konsepti ile Azerbaycan da açıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Butik mağazacılık anlayışıyla kullanıcılarına hizmet veren Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından BİSSE, globalleşme yolunda bir adım daha attı. Detaylara verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan bir marka haline BİSSE, 400 Bin dolarlık yatırımla Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki yeni şubesiyle, birbirinden şık koleksiyonlarını hizmete sundu. Kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla 300 metrekarelik alanda açılan miras konseptli yeni mağaza; özgün tasarımlı gömlek, takım elbise, pantolon ve kaban gibi erkek giyim ürünleriyle fark yaratıyor.

Özel koleksiyonları ve her zevke hitap eden ürünleriyle Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markalarından BİSSE, 46 yıl önce gömlek üretimiyle başladığı yolculuğuna, globalleşme adımlarıyla devam ediyor. İnovasyon teknolojisiyle ürettiği ürünlerini butik mağazacılık anlayışıyla kullanıcılarının hizmetine sunan BİSSE, detaylara verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan bir marka haline geldi.

Kaliteden ödün vermeden ürettiği ürünlerini yurt içinde 30 mağazada kullanıcılarına sunan BİSSE, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de açtığı yeni konsept HERITEGA mağazasıyla, yurt dışında hizmet verdiği şube sayısını da yükseltti. Dünya  markalarına komşu bir konumda 300 metrekarelik alanda olan cadde  mağazası ‘BİSSE Heritage Bakü’, hizmete sunduğu birbirinden kaliteli ve şık ürünlerinin yanı sıra içindeki VIP odalarla da fark yaratıyor.

Lüks mağazacılık anlayışı benimsenerek 400 Bin dolarlık yatırımla Bakü’nün en güzel caddelerinden birinde mağaza açtıklarını söyleyen BİSSE Group Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Onur Kefeli “Gömlek, takım elbise, ceket, pantolon, triko, mont, kaban, pardösü ve ayakkabı gibi özel tasarımlı ürünlerimiz büyük ilgi gördü” dedi. Kefeli, ayrıca Azerbaycan yatırımından oldukça memnun kaldıklarını ve bu başarılarını 2 sene içerisinde 3 yeni mağazayla taçlandırmayı hedeflediklerini söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir