MooF Dijital’e Yeni Müşteri

MooF Dijital’e Yeni Müşteri
MooF Dijital’e Yeni Müşteri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modern, kaliteli, yenilikçi, tüketici isteklerine göre farklı ürünler üreten ve global pazarda öncü bir marka olma hedefiyle yola çıkan Glovital, dijital iletişim çalışmalarını MooF Dijital’e emanet etti.

14 yıldan bu yana gelişen reklam teknolojilerini ve yeni reklam modellerini takip ederek hizmet verdiği markaların reklam performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen MooF Dijital Reklam Ajansı, müşteri portföyüne yeni bir marka daha ekledi. Gıda takviye pazarının önde gelen markalarından olan Glovital, dijital reklam süreçlerini yönetmek üzere MooF Dijital ile anlaştı.

Katkısız, koruyucusuz, insan sağlığı ve ekolojik denge temel prensiplerine göre ürettiği kişisel bakım ürünlerini satışa sunan Glovital’e performans pazarlama hizmeti alanında MooF Dijital hizmet verecek.  Türkiye’nin önde gelen onlarca firmasına hizmet veren MooF Dijital Reklam Ajansının müşterileri arasında; Casper, Beta Tea, Anatolia Home, Kaya Sisters, Cerrahi Hastanesi, Bagg Çanta, Yeşilay, Barbie, Letoon, Euromart, Ns Sposa ve Navlungo gibi markalar da yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir