Paribu Pizza Günü ile Bitcoin tarihindeki ilk alışveriş kutlanıyor.

Paribu Pizza Günü ile Bitcoin tarihindeki ilk alışveriş kutlanıyor.
Paribu, Bitcoin, Papa Johns, Pizza Günü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, Bitcoin tarihindeki ilk alışverişi pizza kampanyasıyla kutluyor. Paribu Pizza Günü olarak kutlanacak 20-22 Mayıs tarihleri arasında Paribu hesabında Bitcoin bulunan kullanıcılar, Papa John’s pizza hediyesiyle buluşacak. 

22 Mayıs 2010’da Laszlo Hanyecz’in iki adet Papa John’s pizzası için 10 bin Bitcoin ödediği gün Bitcoin Pizza Günü olarak kabul ediliyor. Paribu da Bitcoin tarihindeki ilk alışverişi Paribu Pizza Günü kampanyasıyla kutluyor. Papa John’s ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında; Paribu hesabında Bitcoin’i olan kullanıcılar, 20-22 Mayıs tarihleri arasında büyük boy pizza kampanyasından yararlanabilecek. Kampanya, Papa John’s web sitesi üzerinden ya da şubeden “gel al” siparişlerde 1 adet ince kenarlı büyük boy Pepperoni pizza için geçerli olacak.

100 bin kişiye pizza hediye

Paribu Pizza Günü kampanyası hakkında detaylı bilgiye ParibuLog üzerinden, kampanya filmine Paribu YouTube kanalından ulaşılabilir.

Paribu Hakkında:

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir