1. Haberler
  2. Markalar
  3. BinBin büyümeye Gaziantep ile devam ediyor

BinBin büyümeye Gaziantep ile devam ediyor

BinBin büyümeye Gaziantep ile devam ediyor
BinBin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa mesafeli yolculuklarda çevreci, ekonomik ve eğlenceli bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, Gaziantep’te de hizmete başladı. İlk haftaya özel açılış ücretini kaldıran BinBin, Türkiye genelinde hizmet verdiği şehir sayısını 13’e çıkardı.

Hem sürdürülebilir bir dünya hem de pratik ulaşım için alternatif çözümler yaratan BinBin, şehirlerdeki hizmet gücünü artırmaya devam ediyor. Halihazırda İstanbul, Konya, Kayseri, Antalya, Samsun, Eskişehir, İzmir, Adana, Kocaeli, Diyarbakır, Bursa ve Trabzon’da kullanıcılara scooter hizmeti sunan BinBin, Gaziantep’te de pratik ve sürdürülebilir araçlarıyla yerini aldı.

Türkiye genelinde 1,5 milyondan fazla kullanıcısı olan BinBin, Gaziantep’te ilk haftaya özel açılış ücretini kaldırdı. 13’üncü şehir açılışı için konuşan BinBin CEO’su Kadir Abdik, “Hizmet verdiğimiz 13’üncü şehir olarak Gaziantep ile buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mikromobilite alanında çevreci ve sürdürülebilir ulaşım alternatiflerini daha çok şehir ve kullanıcı ile buluşturmak için çok sıkı çalışıyoruz” dedi.

Nisan 2021’de çıkan elektrikli scooter (e-scooter) yönetmeliğiyle yetki belgesi alan ilk şirket olan BinBin, bu yılın sonunda 30’u aşkın ilde olma hedefiyle yatırımlarını sürdürecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir