İftar sofraları Homm Days ile ışıldıyor

İftar sofraları Homm Days ile ışıldıyor
İftar sofraları Homm Days ile ışıldıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Homm Days’in, Ramazan Ayı İftar Sofraları koleksiyonu, gümüş suplalar, katlı sunum tabakları, masa örtüleri, kumaş peçeteler, özel tasarım bardaklar, vazolar, mumlar ile zarif ve şık bir ambiyans sunarak fark yaratıyor.

Yerli üretim felsefesine ek olarak, “Sadeliğin ihtişamı”nı hedefleyen Homm Days; minimalliği ve şıklığı birleştiren ürünler ile niş bir alanda konumlanıyor. Koleksiyon, üst segment yatak grubu/nevresimleri, pikeler, vegan pijamalar, göz bantları, masa örtüleri, salon dekorasyon ürünleri ve soya mumlarından oluşuyor.

Kalitesi, dokusu ya da tasarımıyla dikkat çeken Homm Days; nevresim takımı, yatak örtüsü, pike, masa örtüsü gibi ürünler, ihtiyacı karşılamanın yanı sıra ruhumuza da iyi gelir, gustomuzu yansıtır. Modern, sade şıklığı, kalitesi ve hikayesi ile Türkiye’den dünyaya açılan bir marka olan Homm Days’in ürünleri ruhumuza iyi gelen seçenekler sunuyor.

Homm Days; kaliteli ve sade ev tekstili ürünlerini üretip dünyanın dört bir yanına dağıtma misyonuyla 2021 yılında İstanbul’da kuruldu. Markanın kurucusu Duyguhan Paşabeyoğlu yerli üretim felsefesine ek olarak, “Sadeliğin ihtişamı”nı hedefleyen Homm Days’i, minimallığı ve şıklığı birleştiren ürünler ile niş bir alanda konumlandırıyor.

Homm Days’in, Ramazan Ayı’na özel “İftar Masaları Koleksiyonu” gümüş suplalar,katlı sunum tabakları, masa örtüleri, kumaş peçeteler, bardaklar, vazolar ile zarif ve şık bir ambiyans sunarak fark yaratıyor.

Homm Days’in, Galataport Paket Postanesi adresindeki huzurlu ve şık mağazasında; nevresim takımları, yatak örtüleri, pikeler, vegan pijamalar, göz bantları, masa örtüleri, salon dekorasyon ürünleri ve soya mumlarından oluşan koleksiyonu sunuluyor. Tamamen yerli üretim olan ürünlerde en yüksek kalite kumaşlar kullanılıyor.

Homm Days’deki ürün gamlarının isimleri, bu verimli topraklarda kurulmuş ve bugünkü modern dünya düzeninin temellerini oluşturan antik medeniyetlerin isimlerinden oluşuyor: Sumerians, Babylon, Akkadians, Assyrin…

Homm Days’in tüm ekibi; kaliteden ödün vermeden “Müşterileri memnuniyeti ve konforu” önceliği ile çalışmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir