Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı Kapılarını Açtı

Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı Kapılarını Açtı
Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı Kapılarını Açtı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ilk ve en prestijli fuarlarından Güzellik ve Bakım İstanbul, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu’nda 17 Mart tarihinde kapılarını açtı. Bu yıl 34. kez düzenlenen fuar, 200’den fazla katılımcı, 600’den fazla marka, 4 bini yabancı olmak üzere 45 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonel ziyaretçi ve satın almacıyı ağırlıyor. Dört gün boyunca devam edecek fuarda dünyadaki güzellik trendleri, yeni ürünler ve yöntemlerin anlatılırken gül kuvars taşından yapılmış yüz maskesi fuarın ilgi odağı haline geldi.

600’den fazla yerli ve yabancı medikal estetik ve profesyonel kozmetik markasına ev sahipliği yapan Güzellik ve Bakım Fuarı, 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında güzellik sektörünü tek çatı altında toplamaya devam edecek. Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda son güzellik trendleri, gelişmiş teknolojiler ve markaların yeni ürünleri 45 ülkeden 30.000 ziyaretçiyle buluştu.

ULUSLARARASI VE YERLİ MARKALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yerli ve uluslararası birçok profesyonel kozmetik markasının buluştuğu ve yeni teknolojilerin sergilendiği Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda dünya devi markaların yanı sıra yerli ve milli üretim güzellik cihazları da görücüye çıkıyor. Ayrıca, saç, spa, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerin dört gün boyunca sergileneceği fuar, alanında uzman, yerli ve yabancı doktorları, plastik cerrahları, estetik ve güzellik uzmanlarını, dermatologları, kuaförleri, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonellerini de ağırlıyor.

TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar, Almanya, Fransa, İrlanda, ABD, İngiltere ve Güney Kore gibi ülkelerdeki markaların teknolojilerini ve en son trendlerini katılımcıların beğenisine sunuyor.

20 Mart akşamına kadar açık kalacak fuarda her gün birçok etkinlik de düzenlenecek. Fuara ilişkin daha detaylı bilgiye www.guzellikvebakim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir