1. Haberler
  2. Emlak
  3. Han Spaces’in yeni paylaşımlı ofisi Piyalepaşa İstanbul’da açıldı.

Han Spaces’in yeni paylaşımlı ofisi Piyalepaşa İstanbul’da açıldı.

Han Spaces'in yeni paylaşımlı ofisi Piyalepaşa İstanbul’da açıldı.
Asnan Polat, Avi Alkaş, Nazar Boncuğu, Han Space, Polat Piyalepaşa
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geleneksel iş hanı kültürünü tasarım ve teknolojiyle harmanlayan HAN Spaces; Piyalepaşa İstanbul’daki yeni binasını Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Alkaş&HAN Spaces Yönetim Kurulu Başkanı AviAlkaş ev sahipliğinde gerçekleşen davetle açtı.

Polat Piyalepaşa Çarşı’nın içinde gerçekleşen ve DJ Murat Tokuz’un performans sergilediği davette farklı sektörlerden konuklar ve yazar AretVartanyan, eski voleybolcu Duygu Bal, Oyuncu Şehnaz Çakıralp, Özlem Dalga bir araya geldi.

Han Spaces'in yeni paylaşımlı ofisi Piyalepaşa İstanbul’da açıldı.
Asnan Polat, Avi Alkaş, Kırmızı Halı, Han Space, Polat Piyalepaşa

İstanbul’un merkez noktası, şehrin uğrak noktası Beyoğlu’nda Polat güvencesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul’un yeni markası paylaşımlı ofis kültürünün ikon ismi Han Spaces oldu. Polat OfisPiyalepaşaB Blok’ta doğaya saygılı ve insan odaklı yeni HAN Spaces binasının açılışı Piyalepaşa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Alkaş&HAN Spaces Yönetim Kurulu Başkanı AviAlkaş ev sahipliğinde düzenlenen davetle yapıldı. Farklı sektörlerden misafirlerin buluştuğu açılış Polat Piyalepaşa Çarşı’da gerçekleşti. Açık hava deneyimi ile yazı da selamlayan davetliler DJ Murat Tokuz performansı ile müzik ziyafeti yaşadı.

Han Spaces'in yeni paylaşımlı ofisi Piyalepaşa İstanbul’da açıldı.
Avi Alkaş, Han Space, Polat Piyalepaşa

Yeni nesil çalışma alanları için ilhamını Anadolu’nun geleneksel hanlarından, üretkenliği ve dayanışmayı arttıran birleştirici gücünden alan HAN Spaces’in yeni binası “ 2750 ” metrekare büyüklüğünde ve “ 5” kattan oluşuyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımı ve yenilikçi bir konseptle tasarlanan, ofis, coworking, toplantı, etkinlik alanlarının ve teras alanlarıyla birlikte uyum içinde kullanıldığı proje, pandemisonrası ihtiyaç duyulan çalışma deneyimini sağlıyor. Bireysel çalışanlar ya da şirket çalışanları için farklı büyüklük ve tarzlarda ofis alanları sunan mekan ISG prensiplerine uyumlu, sağlıklı ve üstdüzey teknolojik donanıma sahip. Sanat ve yeşil ile iç içe olan binada çalışanların keyif, sağlık ve konforu için her şey titizlikle tasarlandı, uçtan uca hizmet odaklı yaklaşımı ile her şeydahil  bir sistem sunuluyor. Piyalepaşa HAN sakinleri HAN Spaces’inİstanbul içilokasyonlarının yanı sıra, İzmir, Çeşme ve Budapeştelokasyonlarından, HAN üyelerine özel etkinlikler ve ekosistem ayrıcalıklarından da faydalanıyor. Gurme noktalara, kitapevine, sanat galerilerine ve çocuk deneyim alanlarına 1 asansör uzaklıkta olan HAN Spaces şimdi Polat Ofis Piyalepaşa B Blok’ta.

 HAN Spaces Hakkında:Alkaş Gayrimenkul ve Nurus ortaklığı ile açılan HAN Spaces yüzyıllar öncesinden gelen iş hanı kültürünü teknolojiyle buluşturan, insana ve doğaya saygılı çalışma alanları tasarlayan ve yöneten bir iş platformu ve Proptech şirketi olarak kuruldu. HAN Spaces içerisinde özel ofisler – coworking -toplantı ve etkinlik alanları ile hizmeti sunmaktadır.

Piyalepaşa İstanbul Hk: Polat güvencesi ile hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul; kendine has iklimiyle şehrin yeni rotası. 989 konut, 120 marka kapasiteli Polat Piyalepaşa Çarşı Meydanı, seçkin konseptiyle özel çocuk deneyim alanı ve Türkiye’nin önde gelen 5 özel sanat galerisi Merkur, .artSümer, Zilberman, Pi Artworks ve Art On İstanbul’un yer aldığı Sanat Meydanı ile kaşiflerin yeni durağı. İçerisinde İstanbul Avrupa yakasındaki tek Penguen Kitabevi, HappyMoon’s gibi gurme mekanlar yer alıyor. Şık görünümüyle Beyoğlu’nda yeni bir destinasyon oluşturan Piyalepaşa İstanbul; tüm bu karma konseptinde konut, ofis, alışveriş, yeme-içme ve sanat gibi tüm ihtiyaçlara premium çözümler sunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir