1. Haberler
  2. Emlak
  3. Hepsiemlak’a Emlak Kategorisi’nde Echo Awards Ödülü

Hepsiemlak’a Emlak Kategorisi’nde Echo Awards Ödülü

Hepsiemlak’a Emlak Kategorisi'nde Echo Awards Ödülü
Hepsiemlak, GPTW, Arda Behen, Pervin Emrah
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin uzman emlak platformu hepsiemlak, bu yıl dördüncü kez e-ticaret sektörünün en iyilerini sahneye taşıyan Echo Awards Zirvesi’nden ödülle döndü.  

Geçtiğimiz yılda ödülün sahibi olan hepsiemlak, halk oylamasıyla belirlenen, müşterilerine değer veren ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformları arasında “Emlak Kategorisi”nde birinci oldu. Hepsiemlak, geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmaya ve ziyaretçilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Emlak sektörünü güncel ve güvenilir ilanlarla buluşturan hepsiemlak, bu yıl 44 kategoride en başarılı e-ticaret sitelerinin belirlendiği Echo Awards’da“Emlak Kategorisi”nde iki yıl üst üste birinci oldu. Yıl boyunca müşterilerine en iyi e-ticaret deneyimini sunan ve sektörü şekillendirecek teknolojik altyapısıyla fark yaratan hepsiemlak, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Hepsiemlak’a Emlak Kategorisi'nde Echo Awards Ödülü

Hepsiemlak Genel Müdürü Zeynep Tandoğan;” Hepsiemlak ailesi olarak, tüketicimizin oylamasıyla sahibini bulan ve sektör için kıymetli bu ödülü iki yıl üst üste aldığımız için çok mutluyuz. Bu işe başlarken ve geliştirirken her zaman önceliğimiz bizi tercih eden kullanıcılarımızın teknolojik altyapımız sayesinde keyifli bir deneyim yaşamasıydı. Bu yüzden sektörü şekillendirecek teknolojilerin birçoğunu bünyemize kattık.  Yenilenen ara yüzümüz  sayesinde her gün gelişen emlak piyasasında kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı bir iletişim imkanı yakaladık. Hepsiemlak olarak teknoloji alanında üstlendiğimiz öncü rol ile sektöre yeni bir ivme kazandırdığımıza inanıyorum” dedi.

Hepsiemlak’a Emlak Kategorisi'nde Echo Awards Ödülü

Marketing Türkiye ve Akadetmetre iş birliğiyle gerçekleştirilen ve jürisi halk olan ECHO Awards’da müşterilerine değer veren, onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformları ödüllendiriliyor. Türkiye’de bir ilk olan yarışmada bu yıl 44 kategoride en başarılı e-ticaret siteleri belirlendi.

Hepsiemlak’a Emlak Kategorisi'nde Echo Awards Ödülü

Radison Blue Hotel, Vadi İstanbul’da gerçekleşen törende, hepsiemlak ailesi adına ödülü Marka Müdürü Arda Behen ve Ürün Geliştirme Müdürü Pervin Emrah aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir