Nişantaşı’nda ev fiyatları Charlize Theron’un Hollywood’daki malikanesinden pahalı

Nişantaşı'nda ev fiyatları Charlize Theron'un Hollywood’daki malikanesinden pahalı
Charlize Theron
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron, Hollywood’daki malikanesini 3.8 milyon dolara yani yaklaşık 117 milyon liraya satışa çıkardı. Ünlü oyuncu evini istediği fiyata satsa bile İstanbul’da bazı semtlerdeki evleri bile alamıyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron, Hollywood’daki malikanesini 3.8 milyon dolara yani yaklaşık 117 milyon liraya satışa çıkardı. Oysa geçtiğimiz günlerde iş insanı Saadettin Saran ise Göktürk Kemer Country sitesinde villasını tam 290 milyon liraya satışa çıkarmıştı.

ELİNE GEÇEN PARAYLA BU EVLERİ ALAMIYOR

Lüks semtlerde de evlerin fiyatları oldukça yüksek. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki 400 metrekarelik apartman dairesi için 120 milyon TL istenirken, yine Nişantaşı’nda Ritz Cartlon Residence de satılık bahçe dubleksi için belirtilen fiyat 155 milyon TL.

Beykoz Acarkent’te ise 900 metrekarelik lüks villanın satış fiyatı 131 milyon TL. Beykoz Anadolu Hisarı’nda ise 820 metrekarelik Boğaz manzaralı villa için istenen rakam 160 milyon lira.

Yine Kemerburgaz’ta satışa sunulan 500 metrekarelik havuzlu villanın fiyatı ise 143 milyon TL.

20 YIL ÖNCE 3 MİLYON DOLARA ALMIŞTI

Charlize Theron, Hollywood, Malikane, Salon

Theron, yaklaşık yirmi yıl önce 3 milyon dolara satın aldığı Hollywood Hills’teki İspanyol tarzı evini 3,8 milyon dolara satışa çıkardı. 3 bin 100 metrekarelik malikânede ana katta yatak odasında özel bir teras ve çift lavabolu lüks bir banyo, manzaralı bir spa küveti ve geniş bir cam duş bulunuyor. Alt kattaki iki yatak odası ise kendi oturma odalarına sahip ve bir banyoyu da paylaşıyorlar. Ayrıca çalışma ve dinlenme için geniş alanlar sağlayan özel bir ofis ve medya salonu bulunuyor.

Charlize Theron, Hollywood, Malikane, Salon

Gözlerden uzak arka bahçeye adım atıldığında ise lagün tarzı bir havuz ortaya çıkıyor. Havuzla beraber açık havada bir yemek ve barbekü alanı da bulunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir