1. Haberler
  2. Emlak
  3. Artan Değeri ile Ankara’nın Önemli Emlak Merkezi Ovacık

Artan Değeri ile Ankara’nın Önemli Emlak Merkezi Ovacık

Artan Değeri ile Ankara’nın Önemli Emlak Merkezi Ovacık
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğan Grup CEO’su Erdoğan Yıldırım, Ovacık semtinde seyreden değer artışının emlak piyasasındaki yansımalarını ve Doğan Tower projelerini değerlendirdi.

Başkentin yükselen merkez semtlerinden Ovacık hakkında açıklamalarda bulunan Doğan Grup CEO’su Erdoğan Yıldırım, gelişen yatırım imkanları ve projelerle Ovacık’ın kazandığı önemin arttığını dile getirdi. Site ve rezidans projelerinin Ovacık’ın silüetinde her geçen gün büyük bir değişim yarattığını dile getiren Erdoğan Yıldırım, 2022’de bu değişimin giderek hızlanacağını belirtti.

Başkentin merkezinde konfor ve doğa iç içe

Ovacık’ta inşaası devam etmekte olan oldukça beğeni toplayan Doğan Tower projesi hakkında konuşan Doğan Grup’un CEO’su Erdoğan Yıldırım, projelerinin oldukça geniş bir kitleye hitap ettiğini ifade etti. “Dairelerimiz yaşamınıza ferahlık katacak şekilde tasarlanmakla birlikte yaşam alanına değer katan imkanlarla dolu. Projemizde yaşamı kolaylaştıracak on dört adet asma katlı ticari mağazayı da kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Bu proje ile, şehir ve orman manzarası ile iç içe yaşam alanlarını yeni sahipleri ile buluşturuyoruz ” açıklamasında bulunan Yıldırım, projelerinin yirmi sekiz kat ve seksen dört daireden oluşacağını belirtti.

“Doğan Tower projemiz, başkentin yükselen değerlerinden biri olan Ovacık bölgesinde adeta  bir sanat eseri olarak hafızalara kazınacak modern bir yapıya sahip” ifadelerini kullanan Erdoğan Yıldırım, Doğan Tower projesinin aynı zamanda konfor ve lüks üzerine tasarlanmış yapısıyla ve mimarisiyle dikkat çektiğini de belirtti.

2022 yılında emlak sektörünün gösterdiği gelişimin Ovacık bölgesinde hızla devam edeceğinin altını çizen Yıldırım, Doğan Grup olarak bölgede yaptıkları yatırımın ve projelerin de artarak devam edeceğini ifade etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir