Sporseverler, Belgrad Ormanı’ndaki gece koşusunda buluşuyor

Sporseverler, Belgrad Ormanı’ndaki gece koşusunda buluşuyor
Under Armour, Gece Koşusu, Belgrad Ormanı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Under Armour’un artık gelenekselleşen gece koşularının bu yılki ilk yarışı, 9 Ekim’de Belgrad Ormanı’nda yapılacak. Türkiye’nin en eğlenceli spor etkinliklerinden biri olan Under Armour Gece Koşusu’na katılım ZUBİZU ile %15 indirimli.

Belgrad Ormanları’nın sonbaharda ayrı bir güzelliğe bürünen parkurları, müzik ve eğlence ile iç içe bir gece için her yaştan spor ve doğaseverleri 9 Ekim’de Under Armour Gece Koşusu’na bekliyor. İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla sporseverlerin beğenisini kazanan Under Armour, ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap iş birliği ile Türkiye’yi Gece Koşuları heyecanıyla buluşturmaya devam ediyor.

9 Ekim’de Belgrad Ormanı – Neşet Suyu parkurunda 6 km ve 12 km’lik iki ayrı kategoride gerçekleştirilecek yarışta katılımcıları, eğlenceli etkinlikler ve çekilişler de bekliyor. Organizasyon saat 18:00’de katılımcılara kitlerinin teslim edilmesi ile başlayacak ve sürpriz etkinlikler ve çekilişlerle devam edecek. Yarış ise 21:00’da başlayacak. Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrasında düzenlenecek törenle kupa ve Under Armour’dan ödüller verilecek. Bu eşsiz deneyimi yaşamak ve organizasyona ZUBİZU ayrıcalıkları ile katılmak için tek yapmak gereken ise ZUBİZU’ya ücretsiz olarak üye olarak, uygulamadan indirim kodu almak. Kayıtlar, www.uagecekosulari.com adresinden, yarışma gününe kadar devam edecek.

Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU’nun sayıları 4 milyona yaklaşan üyelerinden biri olmak ve ZUBİZU’nun 20’den fazla sektörde 575’ten fazla markayla iş birliği ile yaparak sunduğu çok özel avantajlardan yararlanmak için tek yapılması gereken, ZUBİZU mobil uygulamasını indirmek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir