BiTaksi de Getir’in hizmetleri arasına eklendi

BiTaksi de Getir'in hizmetleri arasına eklendi
BiTaksi, Getir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevrim içi market uygulaması Getir ve taksi rezervasyon platformu BiTaksi, yeni bir stratejik iş birliğine imza attı. Yapılan iş birliği kapsamında BiTaksi, kendi uygulamasına ek olarak Getir’in servisleri arasına eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı.

Getir ve BiTaksi yeni bir stratejik iş birliğine imza attıklarını duyurdu. Yapılan iş birliği kapsamında BiTaksi, kendi uygulamasına ek olarak Getir’in servisleri arasına eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı. Getir kullanıcılarının, artık BiTaksi’ye Getir uygulaması içinden de kolayca erişebileceği kaydedildi.

Farklı hizmetlerle servis alanını genişletmeyi sürdüren Getir, dijital yolculukların ev sahibi BiTaksi ile stratejik bir iş ortaklığı yaptığına işaret etti.

İSTANBUL VE ANKARA’DAKİ KULLANICILARIN HİZMETİNE AÇILDI

Aktarılan detaylara göre kullanıcılar, BiTaksi uygulamasına ek olarak artık Getir’in içinde yer alan GetirBiTaksi’den de bulundukları yere kolayca taksi çağırabilecek. Getir’in altıncı hizmeti olarak konumlandırılan GetirBiTaksi, BiTaksi’nin hizmet verdiği İstanbul ve Ankara’daki kullanıcıların hizmetine açılacak. GetirBiTaksi, gelecek dönemde öncelik büyükşehirler olmak üzere Getir’in kullanımda olduğu diğer illerde de hizmet vermeye başlayacak.

Diğer yandan Getir, daha önce de BiTaksi’ye yatırım yapmış ve yüzde 35,6’lık hisseyle platforma ortak olmuştu. İki markanın güçlerini birleştirerek hayata geçirdiği GetirBiTaksi ile iki platform arasındaki iş birliği, bir adım ileri taşınmış oldu. Son dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli stratejik yatırımlar yaptığı ifade edilen Getir, BiTaksi hamlesi ile çoklu servis vizyonu için önemli bir adım daha attığını dile getirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir