1. Haberler
  2. Şirketler
  3. Chıppın Market’le Artık Market Alışverişin Kapında

Chıppın Market’le Artık Market Alışverişin Kapında

Chıppın Market’le Artık Market Alışverişin Kapında
Chıppın Market’le Artık Market Alışverişin Kapında
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2016 yılında hayata geçen Türkiye’nin ilk mobil ödeme özellikli sadakat uygulaması Chippin, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak yeni özelliğini duyurdu. Artık Chippin kullanıcıları, Chippin Market ile online alışveriş deneyiminin tadını çıkarıyor.

Kullanıcılarına 300’ü aşkın markada özel teklifler sunan ve 20.000’den fazla farklı noktada kolay mobil bir ödeme deneyimi yaşatan Chippin, müşteri ihtiyaçlarını merkeze alarak oluşturduğu yapısına yeni bir özellik daha ekledi. Online süpermarket alışverişinin akıllı adresi İstegelsin ile yaptığı iş birliği sayesinde market alışverişlerini uygulama içerisinden hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde yapabilme olanağı sunan Chippin Market’le kullancılar, yeni bir ödeme deneyimine kavuştu.

Chippin Market’ten İste, Gelsin!

Chippin kullanıcıları, İstegelsin iş birliği sayesinde birçok farklı kategoride binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabiliyor. Yapılan alışverişler İstegelsin ile soğuk zincir tedariki bozulmadan, tercih edilen saat aralıklarında belirlenen adrese teslim ediliyor. Üstelik Chippin Market’te yapılacak ilk 150 TL üzeri alışverişte 25 TL Chippin kazanma fırsatı kullanıcıları bekliyor. Buna ek olarak, ödemelerini Yapı Kredi Worldcard ile yapan kullanıcılar 25 TL Worldpuan kazanarak, toplamda 50 TL değerinde fayda kazanmış oluyor.

“Günlük alışveriş ihtiyaçları tek bir uygulama ile karşılanacak” 

İş birliğiyle ilgili görüşlerine yer verilen Tanı Genel Müdürü Sabri İnci, “Chippin ile müşterilerimizi merkeze alarak, onların günlük ihtiyaçlarına yönelik çözümleri bir mobil uygulama içerisinde birleştiren, mobil ödeme kolaylığı ve yeni eklenen özellikleri ile sürekli gelişen bir platform olma yolunda ilerliyoruz. Yapmış olduğumuz bu yeni iş birliği sayesinde Chippin’e kazandırdığımız market özelliği, müşterilerimizin günlük alışveriş ihtiyaçlarını tek bir uygulama ile karşılayabilmelerine olanak sağlıyor. Bu kapsamda binlerce çeşit ürünü, kaliteli hizmet ve servis anlayışıyla müşterilerine sunan İstegelsin ile birlikte yol almaktan dolayı oldukça heyecanlıyız” açıklamasında bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir