1. Haberler
  2. Kültür Sanat
  3. NFT şimdi de TAG Heuer’ın akıllı saat modellerinde

NFT şimdi de TAG Heuer’ın akıllı saat modellerinde

NFT şimdi de TAG Heuer'ın akıllı saat modellerinde
TAG Heuer, NFT
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NFT sektörü hemen hemen birçok farklı alanda kendisini göstermeye başlamış durumda. Son olarak İsviçreli lüks saat üreticisi TAG Heuer’dan bir NFT hamlesi geldi. TAG Heuer, müşterilerin belirli akıllı saat modellerinin ön yüzünde NFT’leri göstermelerine izin vereceğini açıkladı.

TAG Heuer, NFT’yi Akıllı Saat Modellerine Entegre Ediyor

İsviçreli lüks saat markası TAG Heuer, NFT görüntüleme özelliği olan akıllı saatlerini tanıttı. Söz konusu açıklama TAG Heuer‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı. Tag Heuer, bu özelliği başlatmak için Ledger ile ortaklık kurduğunu da belirtelim.

TAG Heuer NFT görüntüleme özelliği ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

TAG Heuer, bu değerli ve koleksiyon değeri yüksek sanat eserlerini gerçek dünyaya getirmenin yeni bir yolunu sunuyor. İlk kez, doğrulanmış bir sahiplik kanıtı ile bileğinize takılabilirler. TAG Heuer Connected Calibre E4, orijinalliği garanti etmek için kripto cüzdanınızı bağlayarak NFT sanat eserlerini saatinizde görüntülemenize olanak tanır.

Ayrıca şirket, bu hareketin TAG Heuer‘in şirket içi geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulan ve markanın ticari marka tasarım imzalarını taşıyan genişleyen dijital uygulama ve saat yüzleri ekosisteminin bir parçası olduğunu da vurguladı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir