1. Haberler
  2. Turizm & Seyahat
  3. Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 

Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 

Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 
Six Senses Spa, İstanbul, Spa, Exterior
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un heyecanla beklenen Spa ve Wellness tesisi açıldı! Bütüncül sağlık anlayışı alanında alışılmışın dışında hizmetler sunan Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. Yemyeşil bahçesi, geleneksel Türk Hamamı ve Six Senses’e özel terapileri ile dikkat çeken merkez, sağlıklı yaşam ışığında kendini şımartmak isteyen misafirlerini bekliyor.                          

Six Senses’in dünyaca ünlü Holistik Spa ve Wellness hizmetleri İstanbul ile buluşuyor. Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions’ın koru alanında, muhteşem Boğaz manzarasına karşı konumlanan Six Senses Spa, markanın bütüncül sağlık anlayışını misafirlerin beğenisine sunuyor.

Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 
Six Senses Spa, İstanbul, Beauty Center

Doğunun kadim bilgeliği ve Batı’nın modern tekniklerinin harmanlandığı Six Senses Spa, beş farklı bakım odası, üç farklı hamamı, güzellik merkezi, anti-aging merkezi, el ve ayak bakımlarına ek olarak fitness ve nörobilimden faydalanan terapilerle fark yaratırken, misafirlere holistik wellness anlayışı  ışığında unutulmaz deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor. Misafirlerin kendisi ve çevresi ile yeniden bağ kurmasını hedefleyen Six Senses Spa, kişiye özel deneyimler ve sıra dışı atmosferi ile İstanbul’a bambaşka bir Spa anlayışı getiriyor.

Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 
Six Senses Spa, İstanbul, Hammam

Six Senses’in Dünya çapında tanınan imza masajları; holistik, derin doku, detoks baş ve ayak masajlarına ek olarak cilt tipine özel analizlerle uzmanlar tarafından hayata geçirilen cilt ve vücut bakımları ile kendinizi yenilenmiş ve canlanmış hissedeceksiniz.

Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 
Six Senses Spa, İstanbul, Masaj Odası

Uzman kadrosu eşliğinde sürdürülebilir ve doğal yaklaşımları ile daha sağlıklı ve pozitif bir yaşam tarzının anahtarını sunan Six Senses Spa, misafirlerini  cilt bakımı, masaj veya geleneksel Türk hamamında dinlenme ve günlük hayatın kaosundan uzaklaşmaya davet ediyor.

Dünyaca ünlü Six Senses Spa, İstanbullularla buluşuyor. 
Six Senses Spa, İstanbul, Sauna

Six Senses Spa’da Boğaz’ın en yeşil sırtlarını izleyip manzaranın keyfini çıkarırken, uzmanların deneyimli ellerinde kendiniz ile yeniden bağ kurun…

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Six Senses Kocatas Mansions, Istanbul

reservations-istanbul@sixsenses.com

+90 212 355 55 00

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul Hakkında

Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda, Six Senses misafirperverliği ve kişiye özel hazırlanan deneyimlerle hizmet vermektedir. 45 odalı butik otel atmosferi ve sürdürülebilirlik felsefesi ile dikkat çeken Six Senses Kocatas Mansions,Istanbul, kendi ters osmoz tesisini ve kristal su rafinerisini yöneterek, karbon ayak izini düşük tutarken ve plastik şişe kullanmadan yüksek kaliteli içme suyu üretiyor. Organik sebze bahçesi ile çevresel ayak izini daha da azaltma amacını destekleyen grup, mümkün olan her yerde, ambalaj ve atıkların minimumda tutulması ve yeniden kullanılmasını hedefliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir