Four Seasons Hotel Boshorus’ta Dünya Kadınlar Günü Mimoza Temalı Zarif Çay Saati ile Kutlanıyor  

Samimi atmosferi ile akşamüstü buluşmalarının en keyifli adresi Yasemin, Dünya Kadınlar Günü için özel olarak hazırladığı çay saati ile misafirlerini ağırlıyor.
Samimi atmosferi ile akşamüstü buluşmalarının en keyifli adresi Yasemin, Dünya Kadınlar Günü için özel olarak hazırladığı çay saati ile misafirlerini ağırlıyor.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samimi atmosferi ile akşamüstü buluşmalarının en keyifli adresi Yasemin, Dünya Kadınlar Günü için özel olarak hazırladığı çay saati ile misafirlerini ağırlıyor. Mimoza temasıyla güne özel olarak sunulan ikramlar görsel bir şölen yaratırken, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir araya gelen konukları adeta lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Boğaz’ın kıyısındaki özel konumuyla Four Seasons Hotel Bosphorus, günün her anını misafirleri için değerli kılan mekanlarında yenilikler sunmaya ve konukları için özel günleri yaratıcı yaklaşımlarla farklılaştırmaya devam ediyor. Four Seasons Hotel Bosphorus’ta yer alan Yasemin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü mimoza teması ve renkleriyle farklı bir deneyime dönüştürüyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’un deneyimli şefleri tarafından günün temasına özel olarak hazırlanan çay saatinde birbirinden leziz tuzlu ve tatlı içerikler ön plana çıkıyor. Aioli sosu ile sunulan brioche ekmeği üzerinde yengeç, nar ve menekşe eşliğinde kinoa salatası, baharatlı ceviz ile sunulan kavrulmuş pancar ve keçi peynirli tarta, birbirinden leziz çörekler, tatlılar ve tartlar eşlik ediyor. Four Seasons’ın deneyimli ekibi tarafından özenle sunulan ikramların yanında günün özel lezzeti olarak Mimoza kokteyl servis ediliyor.

Dünya Kadınlar Günü’nde benzersiz lezzetler, 14:00-17:00 saatleri arasında arp sanatçısının canlı performansıyla renkleniyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0212 381 4000

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir