1. Haberler
  2. Turizm & Seyahat
  3. Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan Private Luxury Europe’da

Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan Private Luxury Europe’da

Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan Private Luxury Europe’da
Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan Private Luxury Europe’da
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Private Luxury Europe’a ev sahipliği yapan Bodrum Lujo’da, Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan’ın da aralarında bulunduğu 120 katılımcı ve 130 alıcı, 10 – 13 Nisan tarihleri arasında bir araya gelecek

Seyahat sektörüne yön verecek farklı aktiviteler ile seyahat gurularının bir araya gelmesini sağlayan ve küresel bir topluluk olan Private Luxury, yeni bir etkinlik düzenliyor. Bu yıl 10 Nisan – 13 Nisan 2022 tarihleri arasında Lujo Hotel – Bodrum’un ev sahipliğini yapacağı Private Luxury Europe etkinliğinde, Sestri Lifestyle Seyahat Gurusu Elçin Özkan da davetliler arasında yerini alacak. Dünyanın farklı noktalarından çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak etkinlik kapsamında önde gelen seyahat guruları bir araya gelecek.

120 katılımcı ve 130 alıcıyı bir araya getirecek Private Luxury Europe’ta katılımcılar, bire bir toplantılarla sosyalleşmek, bağlantılar kurmak ve Lujo Hotel – Bodrum’u keşfetmek için öğlen etkinliklerine katılma fırsatı bulacak.

2006 yılından bugüne kadar 130’dan fazla etkinliğin ev sahipliğini yapan Private Luxury, çoğunluğu konaklama ve seyahat sektörlerinden oluşan üyelerinin başarılı iş ilişkileri kurmalarını sağlayacak lüks etkinlikler düzenliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir