1. Haberler
  2. Turizm & Seyahat
  3. Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü Nebi Ozan Özdemir oldu.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü Nebi Ozan Özdemir oldu.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü Nebi Ozan Özdemir oldu.
Six Senses Kocataş Mansions, Nebi Ozan Özdemir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul Otel Müdürlüğü görevini  başarıyla sürdürmekte olan Nebi Ozan Özdemir, 1 Nisan 2022  itibariyle  Genel Müdür olarak kariyerine devam edecek. Başarılı yönetici Boğaz hattı lüks otelleri arasında en genç Genel Müdür olmasının yanısıra özellikle yeme-içme alanındaki etkin ve yenilikçi vizyonuyla dikkat çekiyor.

Kariyerine 2008 yılında başlayan Nebi Ozan Özdemir, Turizm ve Otelcilik alanındaki tecrübesini Türkiye’de yer alan lüks segment otellere ek olarak Katar ve Umman’da edindiği deneyimlerle perçinledi. Six Senses Kocataş Mansions’daki görevinden önce uzun bir süre yurtdışında görev yapan Nebi Ozan Özemir, Nisan 2022 itibariyle Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Genel Müdürü oldu.

Turizm ve Otelcilik alanındaki tecrübesini Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirecek olan Nebi Özdemir, kariyeri boyunca sorumlu olduğu otellerdeki çalışmalarıyla uluslararası bir çok ödüle layık görüldü.

Özdemir’in iş dışındaki hobileri arasında seyahat etmek, tenis ve futbol yer alıyor.

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul Hakkında

Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda, Six Senses misafirperverliği ve kişiye özel hazırlanan deneyimlerle hizmet vermektedir. 45 odalı butik otel atmosferi ve sürdürülebilirlik felsefesi ile dikkat çeken Six Senses Kocatas Mansions,Istanbul, kendi ters osmoz tesisini ve kristal su rafinerisini yöneterek, karbon ayak izini düşük tutarken ve plastik şişe kullanmadan yüksek kaliteli içme suyu üretiyor. Organik sebze bahçesi ile çevresel ayak izini daha da azaltma amacını destekleyen grup, mümkün olan her yerde, ambalaj ve atıkların minimumda tutulması ve yeniden kullanılmasını hedefliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir