1. Haberler
  2. Yeme İçme
  3. The Grand Tarabya Oteli’nin The Brasserie restoranı, yeni menüsünü tanıttı

The Grand Tarabya Oteli’nin The Brasserie restoranı, yeni menüsünü tanıttı

The Grand Tarabya Oteli’nin The Brasserie restoranı, yeni menüsünü tanıttı
The Grand Tarabya Oteli’nin The Brasserie restoranı, yeni menüsünü tanıttı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boğaziçi’nin en güzel semtlerinden Tarabya, pandemi sonrası kapılarını yeniden açan The Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleşen etkinliklerle sonbaharı hareketli karşılıyor.

Benzersiz Boğaz manzarası ile fark yaratan The Brasserie Restoran’ın yeni menüsünü ise ilk deneyenler cemiyetin sevilen isimleri oldu; Aslı Kuseyrioğlu, Begüm Tacir, Selma Türkeş, Bilge Kara, Çağla Bostancı, Nil Uyguner, Nilüfer Bulut, Oya İdil ve The Grand Tarabya’nın Genel Müdürü Merve Kadıoğlu Sönmez keyifli bir öğle yemeği buluşması için The Brasserie’yi tercih etti.

Şef Aydın Sevindik’in oluşturduğu menüden közlenmiş domates çorbası, hardal marineli ılık dana eti, tavada kızarmış limonlu nohut ezmeli somon fileto gibi lezzetlerin yanı sıra yanı sıra, canlı arp müziğinin, Tarabya Koyu’na hakim manzaranın ve tatlı dost sohbetinin keyfini çıkran konuklar, pasta şefi İrfan Demir’in tatlı sunumu sonrası, güzel bir sonbahar gününde hasret giderdiler.

The Grand Tarabya Oteli’nin ana restoranı olarak hizmet veren The Brasserie, gerek Pazar günleri aile ve arkadaşları buluşturan brunch’ları gerekse kentin keşmekeşinden uzak akşam yemekleri için ideal bir konumda. Günbatımı ile bambaşka bir görünüme bürünen Tarabya koyu ise, marinadaki yatlar, tarihi köşkler ve yemyeşil tepeleriyle The Brasserie’nin benzersiz fonunu oluşturuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir