1. Haberler
  2. Ajanda
  3. Bilkent Center, Alışveriş ve Tasarım Günleri başlıyor…

Bilkent Center, Alışveriş ve Tasarım Günleri başlıyor…

Bilkent Center, Alışveriş ve Tasarım Günleri başlıyor...
Bilkent Center
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

21-24 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek Alışveriş ve Tasarım Günleri ile aradığınız en özel tasarımlar Bilkent Center’da sizleri bekliyor.

Bilkent Center, Alışveriş ve Tasarım Günleri ile birçok hediyelik eşyayı ve birbirinden özel el emeği tasarım ürünlerini Başkentliler ile bir araya getiriyor. 21-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik ile ziyaretçiler keyifli alışveriş deneyimini Bilkent Center’da yaşayacak.

Mumlar, doğal sabunlar, el yapımı seramik eşyalar, çini ürünleri, kırlentler, deri ve örgü çantalar gibi pek çok zevke hitap eden ürünlerin bulunacağı Alışveriş ve Tasarım Günleri ile Bilkent Center, Başkentlileri aradığı en özel ürünlerle buluşturacak.

Bilkent Center, tüm ziyaretçilerini bu renkli dünyaya davet ediyor.

 

 Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir