1. Haberler
  2. Ajanda
  3.  Parra For Cuva  9 Nisan’da Zorlu PSM’de!

 Parra For Cuva  9 Nisan’da Zorlu PSM’de!

 Parra For Cuva  9 Nisan’da Zorlu PSM’de!
 Parra For Cuva
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elektronik Müziğin İddialı İsmi Parra For Cuva Uzun Bir Aradan Sonra 9 Nisan’da Zorlu PSM’de!

House müziğin klasik ve caz piyanoyla harmonisini en özgün şekilde müziğine yansıtan, downtempo ritimleriyle dinleyiciyi eğlendirirken dinlendiren Parra For Cuva, 9 Nisan akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor!

Alman ses sanatçısı ve şarkı yazarı Anna Naklab (Annika Klose) ile çok başarılı bir ortak cover çalışması olan ‘Wicked Games’e imza atan ve dans listelerinin zirvelerinde hızlıca kendine yer edinen, Berlin merkezli elektronik müzik üreticisi Parra For Cuva, marjinal melodileriyle 9 Nisan akşamı Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde dinleyicilerini büyülemeye hazırlanıyor.

Parra for Cuva, piyano, kalimba, davul, çan ve akordeon gibi pek çok farklı enstrümanı tek bir şarkıda bir araya getirebilen benzersiz üretimleriyle farklı kitlelere hitap ederek ‘Majouré’, ‘Darwis’, ‘Paspatou’ ve ‘Juno’ olmak üzere dört başarılı albümle başarısına başarı kattı.

Kendine has tarzıyla 2019 Mix Festival’de oldukça etkileyici bir performans sergileyen Parra For Cuva, üç senenin ardından özlediği İstanbul seyircisinin karşısına çıkacak. 9 Nisan akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da yaşanacak bu elektronik müzik şölenini sakın kaçırmayın!

Parra For Cuva  konserinin biletleri passo.com.tr üzerinden satışta

Bilet Fiyatları:

Ön Satış : 165,00 ₺

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir