1. Haberler
  2. Ajanda
  3. Birbirinden farklı etkinlikler “Her Şey Bir Arenada” mottosuyla Volkswagen Arena’da başlıyor

Birbirinden farklı etkinlikler “Her Şey Bir Arenada” mottosuyla Volkswagen Arena’da başlıyor

Birbirinden farklı etkinlikler “Her Şey Bir Arenada” mottosuyla Volkswagen Arena'da başlıyor
Daniele Aprile, Mario Roberti, Fideles, Visual Show
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her sene dolu dolu bir program sunan Volkswagen Arena, “Her Şey Bir Arenada” mottosuyla Şubat ayı boyunca da birbirinden farklı etkinliklerle katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Her hayale göre dönüşen ve her hayali gerçeğe dönüştüren Volkswagen Arena Şubat ayı boyunca; Daniele Aprile ve Mario Roberti’nin ortak projesi olan Fideles, onlarca hit’i ve kendine özgü yorumuyla aşk şarkılarının en sevilen isimlerinden Yalın, cesur ve dikkat çeken şarkı tercihleriyle tanınan Ben UFOve yapımcı, parti serisi HAMAM Nights’ın kurucusu Sedef Adası’nın sahnede olacağı Selectronic 2.0, hayranları tarafından modern çağın ozanı olarak nitelendirilen ve dinleyicilerine makam müziği ve Anadolu halk ezgilerinin synth ve urban pop ile harmanlandığı etkileyici bir müzik yelpazesi sunan Mabel Matiz, Miami, Ibiza, Mykonos ve Amsterdam’ı kasıp kavuran Music On’un kurucusu elektronik dans müziğinin küresel elçisi Marco Carola ve kendisine eşlik edecek yetenekli sanatçılar PAWSAve Chelina Manuhutu ile Marco Carola&Friends, Jeton Records’un kurucusu ve Türkiye’nin en önemli elektronik müzik DJ’lerinden Ferhat Albayrak’ın klasikleşen “All Night Long” performansı ve  KREK Tiyatro’nun ilgiyle takip edilen oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi”yi  sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Daniele Aprile ve Mario Roberti’nin ortak projesi olan ve melodik house ve techno türünde kendilerine özel ses kimliği ve dinamik ritimleri ile Fideles, Visual Show‘u ile 2 Şubat Cuma akşamı Volkswagen Arena’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Raven Projekt sunumu ile gerçekleşecek ve dinamik ritimleri, geceye özel tasarlanan ekran görselleri ve ışık şovları ile dinleyenlerine görsel ve işitsel bir deneyim yaşatacak bu sıra dışı gecenin biletlerine bugece.coüzerinden ulaşabilirsiniz.

Onlarca hit’i ve kendine özgü yorumuyla aşk şarkılarının en sevilen isimlerinden Yalın, profesyonel müzik kariyerinin 20’nci yılını sevilen konsepti “Unutulmaz Şarkılar” ile Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde dinleyicileriyle birlikte kutlamaya hazırlanıyor. 27 kişilik dev orkestrası, etkileyici sahne tasarımı ve sürprizleriyle sevenlerine çok özel bir gece sunmaya hazırlanan Yalın’ın, YProduction organizasyonuyla 9 ve 29 Şubat akşamı gerçekleşecek 20’nci yıl özel konserinin biletlerine Passo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türler ve dönemler arasında zahmetsizce yolculuk eden, cesur ve dikkat çeken şarkı tercihleriyle tanınan DJ Ben UFO ve DJ, yapımcı, parti serisi HAMAM Nights’ın kurucusu ve Berghain’in gülen yüzü Panorama Bar’ın resident DJ’i Sedef Adası, Selectronic 2.0 kapsamında 20 Şubat Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’nın sıra dışı atmosferinde sevenleriyle buluşacak. Hem dönemdaşlarını hem de kendisinden sonra gelecek isimleri etkisi altına alan Ben UFO ve meşhur Boiler Room performansından sonra ilk defa İstanbul seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Sedef Adası’nın Selectist Present sunumuyla gerçekleşecek performanslarının biletlerine bugece.co üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hayranları tarafından modern çağın ozanı olarak nitelendirilen ve dinleyicilerine makam müziği ve Anadolu halk ezgilerinin synth ve urban pop ile harmanlandığı etkileyici bir müzik yelpazesi sunan Mabel Matiz, üç gece üst üste Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Türk-Pop müziğinin en etkili ve üretken müzisyenlerinden olan Mabel Matiz, son olarak “En çıplak halim. En gür kahkaham, en aşık gözyaşım. En geniş aile fotoğrafım.” sözleriyle tanımladığı beşinci solo albümü “Fatih”i sevenleriyle buluşturdu. “Fatih” albümü aynı zamanda Spotify tarafından New York Times Meydanı’nda bulunan tanıtım alanlarında ilk defa Türkiye’den bir albüm tanıtımı olarak yerini aldı. Atlantis Yapım organizasyonuyla Volkswagen Arena’nın gerçek üstü atmosferinde 14, 15 ve 16 Şubat akşamı gerçekleşecek her biri birbirinden özel sürprizlere sahne olacak performansların biletlerine Biletixve Bubilet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Miami, Ibiza, Mykonos ve Amsterdam’ı kasıp kavuran Music On’un kurucusu, elektronik dans müziğinin küresel elçisi, Sunwave’s deki 28 saatlik setleriyle efsaneleşmiş, Dünya jet sosyetesinin aranılan ismi Marco Carola, Monkey Project Istanbul sunumuyla 17 Şubat Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İtalya doğumlu olan, Design, Zenit, Question, One Bin, Do.Mi.No ve Music On gibi labelların kurucusu Marco Carola, Minus, Plus 8 2M, ve Primate Recordings gibi seçkin plak şirketlerinden parçalar yayınladı. Son 20 yıldır gezegenin en çok aranılan DJ’leri arasında yer alan Carola, zengin deneyim ve bilgi birikimini paylaşmasının bir yolu olarak 2011 yılında Miami’deki Shelbourne Hotel’de kendi Music On projesini yarattı. Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde dinleyicilerine sürükleyici ve zamansız bir yolculuk sunmaya hazırlanan Marco Carola’ya yetenekli sanatçılar PAWSA ve Chelina Manuhutu’nun da eşlik edeceği performansın biletlerine Life Tickets üzerinden ulaşabilirsiniz.

Jeton Records’un kurucusu ve Türkiye’nin en önemli elektronik müzik DJ’lerinden Ferhat Albayrak, klasikleşen “All Night Long” serisi ile 24 Şubat Cumartesi akşamı, Volkswagen Arena’da dinleyicilerin karşısında olacak. Techno’nun tüm türevlerine dokunan ve hikayeler oluşturan setleri içerisinde “All Night Long” serisini çok ayrı bir yerde tutan Ferhat Albayrak, yılda bir kez gerçekleştirdiği bu konsept için özel olarak hazırlanan ses, görüntü ve ışık enstalasyonu ile gece boyunca setin başında olacak. Gerçekleştirildiği her sene biletleri tükenen bu sıra dışı gecenin biletlerine şimdi Bugece.co ve Biletino üzerinden ulaşabilirsiniz.

KREK Tiyatro’nun yoğun ilgi gören Afife Jale ödüllü oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi” beşinci sezonunda da Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde tiyatro severlere sıra dışı bir tiyatro deneyimi sunmayı sürdürüyor. Yönetmen koltuğunda KREK’in kurucusu Berkun Oya’nın oturduğu; oyuncu kadrosunda tiyatro sahnesinin deneyimli isimleri Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık, Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen’in yer aldığı “Dünyada Karşılaşmış Gibi” sıra dışı sahne tasarımı ve zekice işlenmiş senaryosuyla, Pozitif iş birliği ile 26, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde Volkswagen Arena’da tiyatro severlerin karşısında olacak. Etkinliğin biletlerine sezon boyunca Mobiletüzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde deneyimlenebilecek etkinliklerle ilgili detaylı bilgi için https://www.vwarena.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir