1. Haberler
  2. Ajanda
  3. ICRYPEX, müzikseverleri Kripto Fest’te buluşturacak!

ICRYPEX, müzikseverleri Kripto Fest’te buluşturacak!

ICRYPEX, müzikseverleri Kripto Fest’te buluşturacak!
Kripto Fest, Tuğba Yurt, Mahmut Orhan, ICRYPEX, Zorlu PSM
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Tuğba Yurt ve ünlü DJ Mahmut Orhan, 20-21 Ağustos’ta sevenleriyle bir araya gelecek. ICRYPEX’in ana sponsorluğunda düzenlenen, Avrupa’nın en büyük kripto festivali Kripto Fest’te müzik dünyasının önemli isimleri sahne alacak.

Avrupa’nın en büyük kripto festivali Kripto Fest 2022, müzik dünyasının önde gelen isimlerini sevenleriyle bir araya getirecek. ICRYPEX ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalde Türkiye’nin sevilen seslerinden Tuğba Yurt ve elektronik müziğin önde gelen isimlerinden DJ Mahmut Orhan sahne alacak.

20-21 Ağustos tarihlerinde, Zorlu PSM’de düzenlenecek olan festivalde kripto para yatırımcıları ve teknoloji tutkunları bir araya gelecek. Kripto para ve ekonomi dünyasından uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı program stand-up, sahne şovları ve konserlerle devam edecek.

Sevilen isimler sevenleriyle buluşacak!

Elektronik müziğin önde gelen isimlerinden DJ/Prodüktör Mahmut Orhan, 20 Ağustos 2022 günü saat 21:00’da Zorlu PSM sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Türkiye’nin başarılı pop sanatçısı Tuğba Yurt, festivalin son gününü eşsiz bir konser ile noktalayacak. Tuğba Yurt, 21 Ağustos 2022 günü Zorlu PSM sahnesinde yer alacak.

Müzik dünyasının önemli isimlerinin ağırlanacağı Avrupa’nın en büyük kripto festivali Kripto Fest’e https://kriptofest.org adresinden kayıt olabilirsiniz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir