1. Haberler
  2. Dünya
  3. Bruce Willis, 68. yaşına girdi

Bruce Willis, 68. yaşına girdi

Bruce Willis, 68. yaşına girdi
Bruce Willis, 68. yaşına girdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz yıl afazi hastalığına yakalandığı duyurulan ve yakın zamanda da demans teşhisi konulan ünlü oyuncu Bruce Willis, 68. yaşına girdi. Willis, yeni yaşını ailesiyle birlikte kutlarken eşi Emma Heming’in paylaşımı ise ünlü oyuncunun hayranlarını ve yakın çevresini duygulandırdı.

Bir zamanlar Hollywood’un en çok aranan isimlerinden biri olan Bruce Willis, son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunlarıyla sık sık gündeme geliyor.

Son olarak geçtiğimiz ay Bruce Willis’in ailesi tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, afazi rahatsızlığı ilerleyen 67 yaşındaki aktöre frontotemporal demans (FTD) teşhisi konulduğu duyurulmuştu.

Yaşadığı sorunlar yüzünden oyunculuğu da bırakmak zorunda kalan oyuncu, 68. yaşını kutladı. Willis’in doğum gününde kızları, şimdiki eşi Ema Hemming ve eski eşi Demi Moore da yer aldı. Ancak Emma Haming’in samimi paylaşımı hem oyuncunun hayranlarını hem de yakın çevresini duygulandırdı.

Bruce Willis ve kızı Rumer Willis

Hamming, bir video ile birlikte paylaşımında şu satırlara yer verdi: “Bugün keder ve üzüntünün hissedildiği günlerden biri. Ama işin iyi yanı ya da diğer tarafı, kocama ve ailemize yöneltilen sıcaklığı ve sevgiyi hissettiğim için çok şanslıyım. Mesajlarınızı, paylaştığınız hikayeleri görüyorum ve söyleyebileceğim tek şey teşekkür etmek. Benimle kurduğunuz bağ, bana yardımcı oluyor.”

Ardından da kocası ile beraber görüntülerini paylaşarak aşk dolu bir paylaşım yaptı: “O saf aşk. O çok seviliyor. Ve onu her zaman seveceğim. Doğum günün kutlu olsun tatlım.
Bruce için doğum günü dileğim, ona dualarınızda yer vermeye devam etmeniz; çünkü onun hassas ruhu bunu hissedecektir. Onu sevdiğiniz ve önemsediğiniz için de çok teşekkür ederim.”

Willis’in doğum gününde boşanmış olmalarına rağmen her zaman destekçisi olarak yer almaya devam eden Demi Moore da bulunuyordu.

Ayrıca ünlü oyuncu bir yandan hastalığı ile mücadele ederken bir taraftan da dede olmak için gün sayıyor. Willis’in doğum günü kutlamasında bebek bekleyen Rumer Willis de babasının hemen yanı başında yer aldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir