1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. Aslı Üstünkaya, Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Aslı Üstünkaya, Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Aslı Üstünkaya, Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi oldu.
Aslı Üstünkaya, Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, BJK
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1973-1977 ve 1981-1984 yılları arasında iki dönem Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde başkanlık yapan iş insanı ş insanı Mehmet Üstünkaya’nın kızı  Aslı Üstünkaya, çocukluğundan beri taraftarı olduğu kulübün artık yönetim kurulu üyesi oldu.

Uzun yıllardır kulübün Divan Kurulu üyesi olan Aslı Üstünkaya, bu hafta itibariyle Beşiktaş Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi oldu.

Beşiktaş sevgisi ‘Baba miras’ı olan Üstünkaya’nın ileride kulübün ilk kadın başkanı olabileceği bile kulüp çevrelerinde dillendirilmeye başlandı.

Mehmet Üstünkaya, Baba Hakkı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Babası Mehmet Üstünkaya tarafından 1975 yılında kurulan Unifree Duty Free’nin ortağı olan Aslı Üstünkaya, işletme eğitimini Paris’te tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı.

İSTANBUL HAVALİMANINDAKİ DUTY FREE MAĞAZASI DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ

Üç farklı yabancı dilde, Fransızca, İngilizce ve İtalyanca’yı akıcı bir şekilde konuşabilen Aslı Üstünkaya, son olarak ağabeyi Kerem Üstünkaya ve Alman ortaklarıyla birlikte İstanbul Havalimanı’nda dünyanın en büyük gümrüksüz satış mağazasını açtı.

Sosyal sorumluluk projelerine, hayvan haklarına duyarlılığıyla da tanınan iki çocuk annesi Aslı Üstünkaya, 2012’de eski eşi Volkan Ekinci’den boşanmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir