1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. GOOINN ve SabancıDx birlikte dijital ürünler geliştirecek

GOOINN ve SabancıDx birlikte dijital ürünler geliştirecek

GOOINN ve SabancıDx birlikte dijital ürünler geliştirecek
GOOINN ve SabancıDx birlikte dijital ürünler geliştirecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurumsal şirketlere inovatif dijital ürün geliştirme ve kurum içi girişimcilik yetkinlikleri kazandıran GOOINN, global pazarda yeri olan dijital çözümler geliştirmek ve mevcut ürünlerinin yeni müşterilere ulaşması çerçevesinde Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi SabancıDx ile birlikte ilerleme kararı aldı.

Geleceğin iş birliği modelinin ilk örneği olarak gösterilen GOOINN ve SabancıDx arasında gerçekleştirilen bu anlaşma kapsamında iki güçlü şirket, çözümü ve müşterisi doğrulanmış doğru teknolojik ürünü geliştirme ve yazılımı konularında birlikte çalışarak, ilk etapta Avrupa pazarında yeri olacak dijital ürünler geliştirecekler. Global insan kaynağı, pazarlama ve satış kanalları gibi güçlü kaynaklarını birleştiren iki şirket; SabancıDx’in insan kaynakları, satın alma ve finans alanlarında geliştirdiği dijital ürünlerini, GOOINN’in ise Inodash ürününün yayılımını yeni pazarlarda birlikte gerçekleştirecekler.

“Geleceğin iş birliği modelinin öncü örneği”

Global ve yenilikçi şirketler ile iş birliği yaparak yeni fırsatlar yaratan GOOINN’in SabancıDx ile gerçekleştirdiği bu anlaşma, iki şirketin de girişimci şirket yapısının ve uzun yıllardır inovasyona yaptığı yatırımların güçlü adımlarından biri olarak nitelendiriliyor.

GOOINN’in Kurucusu Yavuz Çingitaş, geleceğin iş birliği modelinin öncü örneklerinden biri olma niteliği taşıyan bu yenilikçi model ile, firmaların kendi uzman oldukları alanda oldukça fazla bir değer ve etkiye sahip olsalar da farklı yetkinliklere sahip şirketler ile birleştiklerinde Dünya ölçeğinde çok daha büyük etki yaratabileceklerini ifade etti.

Yavuz Çingitaş ayrıca, müşterisi ve çözümü doğrulanmış yenilikçi ürünleri global pazarlarda hayata geçirme yetkinliklerini, SabancıDx’in sahip olduğu teknoloji ve ürünleştirme kabiliyeti ile birleştirdiklerini aktararak “İlk etapta global pazarlarda faaliyet gösterecek, kullanıcılarının problem veya çözümüne tam karşılık gelen çözümler geliştirerek yeni nesil dijital ürünler ortaya çıkartmayı hedefliyoruz. Bu ortaklığın nihai hedefi, Türkiye’nin global marka çıkarma vizyonuna katkı sağlarken aynı zamanda kullanıcıların problemlerini yerinde çözen dijital ürünler geliştirmek” olduğunu söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir