1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. İnci Holding Tüm Paydaşlarına Yeni Nesil Medya Aracı Podcastlerle Sesleniyor  

İnci Holding Tüm Paydaşlarına Yeni Nesil Medya Aracı Podcastlerle Sesleniyor  

İnci Holding Tüm Paydaşlarına Yeni Nesil Medya Aracı Podcastlerle Sesleniyor  
İnci Holding Tüm Paydaşlarına Yeni Nesil Medya Aracı Podcastlerle Sesleniyor  
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnci Holding çalışanları ile bilgi ve deneyim paylaşımı yöntemlerini

yeni nesil dijital araçlarla zenginleştirerek Ocak 2021’de kendi kurumsal podcast serisini başlattı.  Bugüne dek İnci Blog’da yayında olan BirİNCİ Ağız’dan podcast serisinindaha fazla kişiye ulaşması için Spotify ve Apple Podcast gibi dijital platformalarda da erişime açıldı.

İş dünyasındaki sayılı kurumsal podcast serileri arasında yer alan BirİNCİ Ağızdan’da, her bölüm farklı bir konukla, iş yaşamı tüyolarından toplumsal cinsiyet eşitliğine sanattan dijitalleşmeye farklı konularda ufuk açan bir sohbet gerçekleştiriliyor.

Yenilikçi ve farklı adımlarıyla öne çıkan, ülkemizin köklü kuruluşu İnci Holding, bilgi ve deneyimin paylaşılması amacıyla Ocak 2021’de, BirİNCi Ağızdan adlı bir sohbet serisi başlatarak son dönemin popüler dijital medya öğrenme araçlarından podcast dünyasına giriş yaptı. 1 yılı aşkın süredir İnci Blog’da yayında olan BirİNCİ Ağız’dan podcast serisini Spotify ve Apple Podcast’e de taşıyan İnci Holding, bugüne dek geniş bir yelpazede, süreleri yarım saat ile 1 saat arasında değişen program serisi kapsamında hem İnci Holding bünyesinden hem de dışarıdan 8 konuk ağırladı.

İş dünyasının sayılı örneklerinden

İnci Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Elif İçören podcast serisi ile ilgili şunları dile getirdi: “70 yıllık hikâyemizle, geleceğe değer katıyoruz. İnovasyon tutkumuz ve girişimciliğimiz, bize gidilmemiş yollarda yürüme cesareti veriyor, bizi daima yaptığımız işi daha yeni ve daha iyi yapmanın yollarını bulmaya teşvik ediyor. Şirket içi içerik üretiminin sayılı ve öncü örneklerinden biri olarak bir podcast serisi hayata geçirdik. Bu yeni nesil öğrenme ve eğlenme aracı ile çalışanlarımıza farklı kanallardan da ufuk açıcı içerikler sunabilmeyi amaçladık. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Şimdi de ulaşabilecekleri platformları zenginleştiriyor ve yeni dinleyicilerimizle buluşmayı hedefliyoruz Spotify ve Apple Podcast uygulamalarında BirİNCİ Ağızdan programını aratarak serinin tümüne ulaşabilirsiniz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir