1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. İş insanı Eran Tapan ikinci kez baba oldu. 

İş insanı Eran Tapan ikinci kez baba oldu. 

İş insanı Eran Tapan ikinci kez baba oldu. 
Eran-Demet Tapan, Melisa Sabancı Tapan, Leo Eran Tapan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk evliliğini 1991 yılında Sakıp Sabancı’nın kızı Sevil Sabancı ile yapan iş insanı Eran Tapan, 27 yıl sonra ikinci kez damat olmuş ve aynı zamanda iş ortağı olan Demet Sönmez ile hayatını birleştirmişti.

2021’de Ankara’daki JW Marriott Hotel’in bahçesinde gerçekleşen düğünle ikinci kez nikah masasına oturarak Demet Sönmez ile evlenen iş insanı Eran Tapan, geçtiğimiz günlerde yeniden baba olmanın mutluluğunu yaşadı. 

Eran Tapan, Leo Eran Tapan, GS, Miami

Sakıp Sabancı’nın kızı Sevil Sabancı ile yaptığı ilk evliliğinden Melisa adında bir kızı olan Eran Tapan, bu kez erkek çocuk babası oldu. 

Galatasaray Kongre Üyesi olan iş insanı Eran Tapan ve eşi Demet Tapan, 5 Şubat’ta Amerika’nın Miami şehrinde dünyaya gelen oğullarına Leo Eran adını verdi. 

Demet-Eran Tapan, Leo Eran Tapan, Miami

Eran Tapan eşi Demet Tapan ile birlikte Miami’nin simgelerinden olan Ocean Drive’daki tarih gösteren anıt önünde kucaklarında  oğulları Jr Eran ile mutluluk pozları verdi. 

Melisa Sabancı Tapan, Eran-Demet Tapan, Nikah

Babası Eran Tapan ile Demet Sönmez’in nikah şahidi olan ve evlilik fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan Melisa Tapan, Miami’deki Mount Sinai Medical Center’da dünyaya gelen kardeşi Leo Eran Tapan’ın doğumunda da babası Eran Tapan’ın heyecanına babaannesi Elçin Tapan ve halası Ela Tapan Karani ile ortak oldu.

Eran Tapan, Leo Eran Tapan

Demet-Eran Tapan çifti 5 Şubat’ta Miami’de dünyaya gelen oğullarıyla birlikte tatil yaptıktan sonra Türkiye’ye döndü. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir