1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. Sahibinden.com’da erişim normale döndü.

Sahibinden.com’da erişim normale döndü.

Sahibinden.com'da erişim normale döndü.
Sahibinden.com
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahibinden.com bugün bir erişim sorunuyla gündeme geldi. Platforma uzun süre giriş yapılamadı. Sahibinden.com’dan yapılan son açıklamada teknik sorunun giderildiği belirtildi.

Sahibinden.com’a gece yarısından itibaren uzun bir süre erişmek mümkün olmamıştı. Konu ile ilgili sahibinden.com’dan yapılan açıklamada, “Alan adı hizmeti sağlayan firma ile yaşadığımız bir teknik sorun nedeniyle platformumuza şu anda erişim sağlanamamaktadır. Sorunun en kısa sürede giderilmesi için ilgili firmanın çalışmaları devam etmekte olup, konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır.” ifadelerine yer verilmişti.

Sahibinden.com’dan yapılan bir diğer açıklamada ise şu bilgiler verildi: Medyada yer alan sahibinden.com alan adının başka bir kişi/firma tarafından satın alınmış olması, alan adının yenilenmemesi haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Alan adı hizmeti aldığımız firma sorunun en kısa sürede giderilmesi için gerekli çalışmaları sürdürmektedir. Konu çözüldüğünde yeniden bilgilendirme yapılacaktır”

Erişim normale döndü

Sahibinden.com’dan yapılan son açıklamada ise “Alan adı hizmetini sağlayan firma gerekli teknik çalışmaları tamamlamış ve platformumuza erişim normale dönmüştür” denildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir