1. Haberler
  2. Markalar
  3. Atelier Rebul’ün ikonik yılbaşı kokuları satışa sunuldu

Atelier Rebul’ün ikonik yılbaşı kokuları satışa sunuldu

Atelier Rebul’ün ikonik yılbaşı kokuları satışta
Atelier Rebul’ün ikonik yılbaşı kokuları satışta
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hediye sanatına verdiği önemle özel günlerde hediye destinasyonu olarak bilinen Atelier Rebul’de yeni yıl kutlamaları başladı. Çiçek Sanatçısı Yunus Karma’nın, Atelier Rebul’ün ikonik yılbaşı kokularından ilham alarak yarattığı benzersiz çiçek tasarımları ile yeni yıl heyecanını hissetmeye hazır olun!

Kapılarından girdiğiniz anda yeni yılın muhteşem enerjisini hissedeceğiniz Atelier Rebul mağazaları, bu yıl da dileklerinize eşlik ediyor. Her sene heyecanla beklenen, sadece yılbaşı dönemine özel sınırlı sayıdaki ikonik koleksiyonlarıyla farkını yeniden ortaya koyan Atelier Rebul; bereket, sağlık, mutluluk, aşk enerjisini sizinle ve sevdiklerinizle buluşturmaya hazır. En sevilen, en yeni ve sadece yeni yıla özel sunulan koleksiyonlarıyla 2023’e çiçekler ve mis kokularla ‘merhaba’ demeye hazırlanan marka bu heyecanına ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut ve Çiçek Sanatçısı Yunus Karma’nın özel dokunuşlarını kattı.

ÇİÇEKLER VE MİS KOKULARLA DOLU BİR YILBAŞI!

Çiçekler ve güzel kokularla dolu bir yılbaşı! Çiçek sanatçısı Yunus Karma’nın Atelier Rebul kokularından ilham alarak, yılbaşına özel tasarladığı çiçek heykelleri ile Atelier Rebul’ün yeni ve sınırlı sayıdaki ürünleri için yapılan çekimlerde yılbaşı ruhunun ışıltısı ve eğlencesi yansıtılıyor. Kokinalar, pamuklar, kış sıcaklığını yansıtan dallar ve amarant çiçekleriyle yaratılan eserler Atelier Rebul’ün koku uzmanlığını sunduğu birbirinden özel ürünler ile bir araya gelerek çiçekler ve kokuların ahenk içerisindeki dansını gösteriyor. Yunus Karma bu benzersiz birlikteliği şu sözlerle anlatıyor: “Atelier Rebul’ün olağanüstü kokuları çiçek heykelleri hazırlarken çok ilham verici oldu. Ormandan topladığım ağaç kökleri ile oluşturduğum heykel formlardan yola çıkarak, yeni yıl ağaçlarını Atelier Rebul’ün ikonik kokuları ile yeniden yorumladım.”

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un kameranın arkasında yer aldığı yeni yıl temalı çekimlerde Atelier Rebul’deki yeni yıl heyecanı tam anlamıyla hissettiriliyor. Müşteriler, Atelier Rebul’e özel yılbaşı için tasarlanan bu çiçek heykellerini yılbaşı döneminde seçili mağazalarda görme fırsatı da yakalayacaklar. Ve karşınızda; harika kokular, harika çiçekler, harika yılbaşı!

ATELIER REBUL’DE HEDİYE BİR SANATTIR!

Hediyenin bir sanat eseri olarak yorumlanarak sunulduğu Atelier Rebul’de özenle hazırlanan hediye paketleri, yılbaşı ruhunu şık şekilde yansıtan bordo kurdelelerle zenginleştiriliyor, sevdiklerinizin baş harfi ile kişiselleştirilerek özel olarak yazdığınız not ile tamamlanıyor. Her detayı düşünülmüş incelikli hediyeler, ev dekorasyonlarına ışıltı katmaya hazır.

SADECE YIL BAŞINA ÖZEL SINIRLI SAYIDA KOLEKSİYONLAR

ŞİMDİ APPLE CINNAMON ZAMANI!

Çok beklenen yeni yılın kokusu sadece yılbaşı dönemine özel sınırlı sayıda olarak sizinle buluşuyor. Tarçının baharatlı kokusunun elmanın tazeliği ile mükemmel buluşması. XL kocaman mum, mum ve çubuklu oda kokusundan oluşan Atelier Rebul’ün heyecanla beklenen sınırlı sayıdaki koleksiyonu Apple  Cinnamon, yeniden sizin ve sevdiklerinizin evinde!

Atelier Rebul Apple Cinnamon Mum: 430 TL

Atelier Rebul Apple Cinnamon Çubuklu Oda Kokusu: 620 TL

Atelier Rebul Apple Cinnamon XL 950 gr Mum: 1.700 TL

YEPYENİ! SEVİLEN ÜÇLÜ TEK KUTUDA

Atelier Rebul, 2023’e yılbaşına özel yepyeni sınırlı sayıda bir set ile giriş yapıyor. İkonik ve en çok tercih edilen 3 kokusunu ‘Mini Trio Candles’ta bir araya getiren marka, lüks hediye kutusuyla da büyülüyor. Apple Cinnamon, Bereket ve Hemp Leaves’in 65 gr mini boylarından oluşan mum seti, evinizin ve yeni yıl masanızın her köşesinde farklı duyuları canlandırmaya hazır.

Atelier Rebul Mini Trio Candles Fiyat: 700 TL

PALO SANTO ÇUBUKLARI AŞK, MUTLULUK VE SAĞLIK İÇİN YANSIN…

Aşk, sağlık ve mutluluk enerjisini evrene yayacak, Palo Santo çubuklarıyla 2023’e pozitif duygularla giriş yapın. İyileştirici ve arındırıcı etkisi olduğuna inanılan Güney Amerika sahillerine özgü Palo Santo ağacının limon ve çam karışımı özel kokusu, sizi ve sevdiklerinizi mistik bir yolculuğa davet ediyor. Kalbinde yaşam çiçeğini taşıyan, başlangıçların temsilcisi yeni ay formundaki dekoratif tütsülük ve tütsü çubuklarıyla karşımıza çıkan şık bordo ve yeşil kutu seçeneği ile sınırlı sayıdaki Palo Santo Wish Kit, en anlamlı yeni yıl hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Baş harf etiketleri ile de özelleştirebileceğiniz kutusu ile aynı zamanda özel bir hediye seçeneği. Aşk, sağlık ve mutluluğu simgeleyen üç Palo Santo çubuğuna sahip set ile evrene istediğiniz enerjiyi yollamaya hazır olun!

Atelier Rebul Wish Kit: 400 TL

ATELIER REBUL’DEN BİR YENİLİK DAHA: EV AKSESUARLARI KOLEKSİYONU

Koku kreasyon ve şık tasarımlarıyla evin her köşesinde dekorasyonun bir parçası olan Atelier Rebul, sadece koku uzmanlığı ile yaşam alanlarını güzelleştirmekle kalmıyor, yepyeni koleksiyonu Ev Aksesuarları ile de dekoratif dokunuşlar yapıyor. Özel bir zanaatkarlık emeği olan el işçiliği ile hazırlanan dekoratif pirinç farklı boylarda şamdanlar ve dekoratif kadehten oluşan şık ev aksesuar koleksiyonu, hem sizin hem de sevdiklerinizin yaşam alanlarına fark katacak. Bu özel koleksiyonu, Atelier Rebul seçili mağazalarımızda ve atelierrebul.com.tr’de bulabilirsiniz.

Atelier Rebul Küçük Pirinç Dekoratif Kadeh: 900 TL

Atelier Rebul Küçük Pirinç Şamdan: 950 TL

Atelier Rebul Büyük Pirinç Şamdan: 1.100 TL

BÜYÜK BOY XL MUMLAR İLE DAHA UZUN BİR KOKU ŞÖLENİ

Atelier Rebul’ün yeni yıla özel çıkardığı büyük boy mumları, stil sahibi evlerde yılbaşı dekorasyonlarınızı ve sofralarınızı ışıl ışıl yapacak! Bu sene ilk kez sunulan yılbaşına özel sınırlı sayıdaki Hemp Leaves XL mum, sınırlı sayıdaki Apple Cinnamon XL mum, yeni yılın favorisi olan Bereket XL mum ve İstanbul XL mum sizi bekliyor.

Hemp Leaves Koleksiyonu XL 950 gr Mum – Yılbaşı Özel: 1.700 TL

Apple Cinnamon Koleksiyonu XL 950 gr Mum – Yılbaşı Özel: 1.700 TL

Bereket Koleksiyonu XL 950 gr Mum: 1.700 TL

İstanbul Koleksiyonu XL 950 gr Mum: 1.700 TL

BOLLUK VE BEREKET DOLU YENİ YIL

Yaşam alanlarına ve sofralara bolluk, Atelier Rebul Bereket Koleksiyonu ile geliyor! Asırlardır birçok kültürde bolluk ve bereketin simgesi olan kadim meyve narı başrolüne alan bu özel koleksiyon, mum ve çubuklu oda kokusu olarak yaşam alanlarınızın baş köşesinde olmaya hazır.  Üst notasında, narın bolluğunu limonun tazeliği ve tarçının sıcaklığıyla bütünleştiren Bereket Koleksiyonu mum, XL boy mum ve çubuklu oda kokusu ile yaşam alanlarındaki bereketi arttırıyor. Daha fazla sağlık, neşe, huzur, refah, zenginlik ve sevgi dolu bir yeni yıl için bolluk köşenizi yaratmaya hazır mısınız?

Bereket Koleksiyonu Mum: 430 TL

Bereket Koleksiyonu Çubuklu Oda Kokusu: 620 TL

Bereket Koleksiyonu XL 950 gr Mum: 1.700 TL

AVANTAJLI HEDİYE SETLERİ

Açılmaya kıyılamayan, her detayı ile özel hissettiren hediye paketleri ve ikonik kokular…Sevdiklerinize yeni yıl ruhunu hissettirmek için en özel hediye alternatiflerinin adresi olan Atelier Rebul yeni yıla özel fiyat avantajlı hediye setleri de sunuyor. Her sene farklı bir hediye sanatı ile karşımıza çıkan şık hediye kutularını sevdikleriniz için baş harfler ile kişiselleştirebileceğiniz gibi özel notunuzu da ekleyebilirsiniz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir