1. Haberler
  2. Markalar
  3. Beyoncé ve Adidas yolları ayırıyor

Beyoncé ve Adidas yolları ayırıyor

Beyoncé ve Adidas yolları ayırıyor
Beyoncé ve Adidas yolları ayırıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyoncé ve Adidas’ın iş birliği sona eriyor. İsme yakın bir kaynak tarafların ortaklıklarını sona erdirmeyi kabul ettiğini söyledi.

Ödüller, kırılan rekorlar… Dünyaca ünlü isim Beyoncé, sadece müzik dünyasıyla yetinmeyip Adidas ile iş birliğine de imza atmıştı, ancak bu birlikteliğin son bulacağına dair haberler basına yansıdı.

2018 yılında Ivy Park serisini markaya getiren Beyoncé, giyim serisi ile pek de beklentileri karşılamadı. İsme yakın bir kaynağa göre; iki taraf anlaşmayı sonlandırmaya karar vermiş görünüyor. Kaynak, Ivy Park ve Adidas arasında büyük yaratıcı farklılıklar olduğunu belirtirken, Beyoncé’nin heyecanla markasını geri almak, kendi yolunu çizmek ve yaratıcı özgürlüğünü sürdürmek istediğini söyledi.

Adidas, yakın zaman önce de Kanye West ile iş birliğini sonlandırmıştı. Tüm bu sorunlu süreçlere rağmen Adidas CEO’su Bjørn Gulden, bu ay yaptığı ilk basın toplantısında, ünlü moda markası Fear of God ve kurucusu Jerry Lorenzo ile bir serinin yakında piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere, markayı başlatmak için bir dizi çabadan bahsetti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir