McDonald’s Türkiye, büyümeye devam ediyor…

McDonald’s Türkiye, büyümeye devam ediyor...
Zonguldak, McDonalds
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de 36 yıldır hizmet veren McDonald’s, ülkenin farklı bölgelerinde hız kesmeden açtığı restoranlarla lezzet ağını genişletmeye devam ediyor.  Zonguldak’taki ilk restoranının kapılarını 20 Nisan tarihinde açan McDonald’s Türkiye, birbirinden lezzetli ve kaliteli ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturdu.

Türkiye’deki yolculuğuna 1986 yılında Taksim’deki restoranı ile başlayan McDonald’s, uygun fiyatlı ürünlerini ülke çapındaki lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. 36 yıldır Türkiye’yi lezzetli, kaliteli ve doyurucu ürünleriyle buluşturan McDonald’s Türkiye’nin Zonguldak’taki ilk, Türkiye’deki 244’üncü restoranı 20 Nisan tarihinde düzenlenen açılışla hizmete açıldı.

Yeni restoran açılışlarıyla lokasyon ağını genişletmeye devam eden McDonald’s Türkiye’nin Zonguldak’taki ilk restoranı 600 m² alanı ve 35 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. Online sipariş ve McCafé hizmeti de yeni restoran tarafından verilecek.

Zonguldak’taki ilk McDonald’s restoranın açılış mutluluğunu ekibiyle birlikte yaşayan McDonald’s Türkiye Ceo’su Oğuz Uçanlar etkinlikte şunları söyledi: “Her geçen gün genişleyen hizmet ağımızla milyonlarca lezzetsevere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önceliğimiz nitelikli bir büyüme sağlayabilmek. Zonguldak’taki yeni restoranımıza birlikte birbirinden lezzetli menülerimizi, içeceklerimizi, atıştırmalıklarımızı, dondurmalarımızı ve kahvelerimizi misafirlerimizle buluşturduğumuz için oldukça heyecanlıyız.”

McDonald’s Türkiye Zonguldak Restoran Adres: Demirpark AVM İncivez Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No:120 Zonguldak / Merkez

McDonald’s Türkiye Hakkında:

‘BrandZ 2021 En Değerli 100 Küresel Marka’ çalışmasına göre dünyanın en değerli ilk 10 markasından biri olan ve Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. McDonald’s Türkiye, bugün yaklaşık 250 restoranı ve 7000’e yakın çalışanı ile hizmet vermektedir. Sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.

McCafé

McCafé yaklaşık 20 yıl önce Avustralya’da doğmuş bir konsepttir. Dünyada 32 ülkede 1300’den fazla restoranda faaliyet gösteren kahve zinciri McCafé, Türkiye’de McDCafé adıyla 34 McDonald’s restoranında hizmet vermektedir. McDCafé’lerde, Espresso’dan Capuccino’ya, Flatwhite’dan Americano’ya, Latte’den Türk kahvesine, Frappe’den, Smoothie’ye kadar birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek ve muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir