NumNum Capitol ve City’s İstanbul AVM’de

NumNum Capitol ve City’s İstanbul AVM’de
NumNum Capitol ve City’s İstanbul AVM’de
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin yeni nesil eğlence ve yeme-içme mekanı NumNum hızla büyümeye devam ediyor. Yeni açılan Capitol ve City’s İstanbul AVM şubeleriyle toplamda 10 restorana ulaşan NumNum, bağımlılık yaratan lezzetlerinin yanı sıra yaz aylarının keyfini doyasıya çıkaracağınız terası, neon ışıklarıyla bambaşka bir etki yaratan ambiyansı, zengin barı, müziğin, paylaşımın ve eğlencenin iç içe geçtiği konseptiyle özellikle gençlere dinamik bir deneyim mekanı sunuyor.

Aralık 2019’da Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası BigChefs ailesine dahil edilen NumNum, marka   konumlandırma çalışmaları kapsamında kurumsal kimlik, restoran mimarisi ve menülerini yenilemişti. Yenilenen yüzü ve “Good Food Great Mood” mottosuyla kısa zamanda büyüme kaydederek özellikle gençlerin uğrak mekanı haline gelen restoran;  yaklaşık 200 kişilik ağırlama kapasitesine sahip Capitol ve City’s İstanbul AVM şubelerini de açarak toplamda 10 şubeye ulaştı.

NumNum, konuklarının güne iyi bir başlangıç yapmasını sağlayan alternatif kahvaltı çeşitlerinden ortalığı dağıtan paylaşımlık yemeklerine kadar tüm öğünleri içeren menüsüyle, yeni restoranlarında da farkını ortaya koyuyor. NumNum’ın parmakları ısırtan menüsü; göz doyuran hamburgerler, sandviçler, salatalar, ana yemekler, light seçenekler, taş fırında hazırlanan pizzalar, el yapımı soslar ve paylaştıkça çoğalan dev porsiyonlarla farklı mutfakların en sevilen örneklerinden oluşuyor. NumNum restoranlarında  sabahları ayıltan kahvesiyle dingin, cool bir ortam ve chill out bir müzik; öğlenleri canlı, tempolu ve hızlı bir servis; akşamları eğlenceli, bol sohbetli, güzel müzikli ve enerjik bir ambiyans sunuluyor. Sonuna kadar özgür ve rahat hissettiren mimarisiyle NumNum, bahar ve yaz aylarının tadını çıkarabileceğiniz terası, zengin barı, dijital nesle hitap eden neon ışıkları, dev ekranları ve grafikleriyle deneyimin ve etkileşimin çıtasını yükseltiyor!

Haftanın tüm günleri 10.00 – 23.00 saatleri arasında açık olan NumNum şubelerinde misafirlere QR kodlu menüler sunulurken, restoranın paket servis hizmeti de bulunuyor.

NumNum Hakkında

NumNum’ın, İstanbul Kanyon AVM, İstanbul Watergarden AVM, İzmir İstinyepark AVM, Ankara Armada AVM, Ankara Tepe Prime AVM, Adana Esas AVM, Antalya Agora AVM, Bursa Podyumpark AVM, İstanbul Capitol AVM ve City’s İstanbul AVM’de olmak üzere toplamda 10 başarılı işletmesi bulunuyor.  Müşterilerini en iyi yemekler ve özgün sunumlarla bir araya getiren NumNum’ın kapsamlı menüsü; göz doyuran hamburgerler, sandviçler, salatalar, sıra dışı ana yemekler, light seçenekler, taş fırında yapılan pizzalar, unutulmayacak tatlılarla farklı deneyimler yaşatıyor. Konseptiyle aynı zamanda kentli bir sosyalleşme alanı olmaya vurgu yapan NumNum, yeni nesil eğlencenin adresi olarak konumlandırılıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir