1. Haberler
  2. Markalar
  3.  Sodexo’lular Her Harcamada Misket Puan Kazanıyor

 Sodexo’lular Her Harcamada Misket Puan Kazanıyor

 Sodexo’lular Her Harcamada Misket Puan Kazanıyor
 Sodexo’lular Her Harcamada Misket Puan Kazanıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sodexo’nun Restaurant Pass yemek kartı kullanıcılarına özel geliştirdiği Misket ödül programı, harcadıkça kazandırıyor. Misket hesabını Sodexo uygulamasından aktive eden Sodexo’lular Misket üyesi restoranlardan yaptıkları her harcamada yüzde 10’a varan Misket puan kazanıyor ve hesaplarında biriken Misketleri, Misket üyesi restoranlarda diledikleri zaman kullanabiliyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin harcadıkça kazandıran ödül programı Misket ile çalışanlar, Misket üyesi restoranlardan yaptıkları harcamalarda %10’a varan Misket kazanıyor. Herhangi bir harcama alt limiti olmaksızın kazandıran Misket ödül programı sayesinde çalışanlar, yaptıkları her harcamanın %10’unu geri kazanmış oluyor.

Kullanıcılar, şimdiye kadar toplam 12,3 Milyon TL değerinde Misket Kazandı

81 ilde 80 bin noktadan oluşan üye ağı sayesinde çalışanlara seçme özgürlüğü sunan Sodexo ile kullanıcılar geçen yıl kazandıkları 5 Milyona yakın Misket’ini Misket üyesi restoranlarda diledikleri zaman harcadılar. Sodexo, Misket ödül programının başladığı 2018 yılından bu yana kullanıcılarına toplamda 12,3 Milyon Misket kazandırmış oldu.

Misket’e katılmak çok kolay

Ay sonunda bakiyenin erken bitmesi derdine son veren Misket programından faydalanmak ise oldukça basit. Çalışanların, Sodexo mobil uygulamasını indirerek uygulama içerisinden Misket programına bir kez kayıt olmaları yeterli. Bu sayede Misket programından otomatik olarak faydalanmaya başlayan çalışanlar, Restaurant Pass yemek kartlarına yüklenen Misketleri geçerli üye iş yerlerinde kullanabiliyor, yakınlarındaki Misketli üyeleri ise Sodexo Mobil Uygulamasından görebiliyorlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir