1. Haberler
  2. Markalar
  3. Sodexo Dört Farklı Kategoride Altın Stevie® Ödülü’nün Sahibi Oldu

Sodexo Dört Farklı Kategoride Altın Stevie® Ödülü’nün Sahibi Oldu

Sodexo Dört Farklı Kategoride Altın Stevie® Ödülü’nün Sahibi Oldu
Sodexo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alan ve 2002 yılından bu yana düzenlenen, Stevie® Ödülleri’nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgesi için oluşturulan özel ödül programında dört ayrı kategoride altın ödüle layık görüldü.

Çalışan deneyimini merkeze alan uçtan uca dijital çözümleriyle adından sıkça söz ettiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, geliştirdiği öncü projeleriyle MENA Stevie® Ödülleri’nde Örnek İşveren, B2B Ürünlerde Yenilikçilik, Müşteri Hizmetleri Yönetimi – Planlama ve Uygulamada Yenilikçilik ve İnsan Kaynakları Yönetimi – Planlama ve Uygulamada Yenilikçilik kategorilerinde dört altın ödül kazandı.

Konu hakkında açıklama yapan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme CEO’su Eda Uluca Özcan, ‘’Sodexo olarak her gün 80 bin noktada, 25 bin firmanın 1 milyona yakın çalışanın yanındayız. Paydaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına hep daha fazlası için durmaksızın çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerin dünya çapında da böylesi değerli ödüllerle taçlandırılması gurur verici. Aldığımız tüm bu ödüller, paydaşlarımıza yaşattığımız benzersiz deneyimin sürekli gelişimi için bize büyük motivasyon sağlıyor.’’ dedi.

Mobil Ödeme, Mobil Kart, Online Alışveriş, FlexoGift, Cep POS ve Sanal Pos gibi yenilikçi ve uçtan uca dijital uygulamalarıyla hem hizmet verdiği şirket ve çalışanlarının hem de üye iş yerlerinin hayatını kolaylaştıran Sodexo, aldığı ödüllerle sektöre liderlik ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir