1. Haberler
  2. Markalar
  3. Yataş yurt dışındaki 100. mağazasını Dubai’de açtı

Yataş yurt dışındaki 100. mağazasını Dubai’de açtı

Yataş yurt dışındaki 100. mağazasını Dubai’de açtı
Yataş yurt dışındaki 100. mağazasını Dubai’de açtı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mobilya ve yatak sektörünün lider şirketlerinden Yataş Grup, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık şehri olan Dubai’de, yurt dışındaki 100’üncü monobrand mağazasını açtı. Dubai Umm Al Hurair’de, 1400 m2 alanda açılan iki katlı Enza Home mağazası birbirinden şık ve kaliteli ürünlerini Dubaililerle buluşturuyor.

Mobilya ve yatak sektörünün yenilikçi ve öncü markası Yataş Grup, tüm coğrafyalarda bulunma hedefiyle yurtdışı mağazalaşma çalışmalarını sürdürüyor. Yataş Grup, bu çerçevede Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık şehri olan Dubai’de yurt dışındaki 100’üncü monobrand mağazasını açtı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, “Yurt dışındaki 100. monobrand mağazamızı Dubai’de açmanın haklı gurunu taşıyoruz. Dubai bizim için ayrı bir önem taşıyor. Yataş Bedding ve Enza Home koleksiyonlarındaki en özel ürünleri sunduğumuz Dubai halkı, markalarımızı çok seviyor ve bize güveniyor. Buradaki iş ortaklarımızla da çok güzel bir ilişkimiz var. 1400 m²  alana sahip ve iki kattan oluşan Enza Home mağazasında, Enza Home’un en beğenilen ürünleri ve koleksiyonları yer alıyor. Türk mobilyasının kalitesini ve şıklığını tanıttığımız bu coğrafyadan yeni ülkelere açılmak ve milyonların yuvalarına girebilmek en büyük dileğimiz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir