Victoria’s Secret Türkiye, kadın kanserlerine farkındalık yaratıyor

Victoria’s Secret Türkiye, kadın kanserlerine farkındalık yaratıyor
Victoria’s Secret Türkiye, kadın kanserlerine farkındalık yaratıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Victoria’s Secret, yenilenen dünyasında, farkında, topluma ilham veren, kapsayıcı ve kucaklayıcı vizyonu ışığında kadın kanserleri için yapılan çalışmalara global bir fon sağlıyor. Victoria’s Secret Türkiye ise geçen sene başlattığı ve binlerce kadına dokunan Meme Kanseri Farkındalık projesine bu yıl da devam ediyor.

Proje kapsamında Victoria’s Secret Türkiye, kadın kanserlerine farkındalık yaratmayı hedefleyen ve kadınlar için birçok faydalı projeye imza atan Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği ile iş birliği yapıyor. Victoria’s Secret Türkiye, Ekim ayı boyunca mağazadan ve online’dan yapılacak olan sütyen satışlarından elde edeceği gelirin bir kısmını derneğe bağışlayarak, derneğin web sitesindeki formu doldurarak başvuran 200 ihtiyaç sahibi kadına mamografi çektirecek.

Victoria’s Secret Türkiye, geçtiğimiz yıl binlerce kadına dokunan ekim ayının ardından bu yıl da kadını destekleyen, iyileştirici, farkındalık yaratan ve fayda sağlayan proje ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Victoria’s Secret Türkiye, bu yıl Dünya’da en çok görünen kanser türü olarak bilinen meme kanserine farkındalık sağlamak amacıyla proje ve çalışmalarını Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği ile yürütüyor. Dünyanın lider iç giyim markası Victoria’s Secret, ekim ayı boyunca mağazalarda ve online’da satışa sunacağı sütyenlerden elde edilen gelirin bir kısmını Pembe İzler Derneği’ne bağışlıyor. İhtiyaç sahibi 200 kadına mamografi çektirecek olan Victoria’s Secret, hayati önem taşıyan kritik bir noktaya da destek vermiş olacak. Mamografi başvuruları ise Pembe İzler Derneği’nin web sitesi üzerinden doldurulacak olan form ile yapılacak. Mamografi başvuru forumuna https://www.kadinkanserleridernegi.org/mamografi adresinden ulaşabilirsiniz.

Kadınların destekçisi global bir marka olmayı hedefleyen Victoria’s Secret, genç kadınlarda farkındalık sağlamaya, meme sağlığı konusunda bilgilendirmeye ve erken teşhisin önemini vurgulamaya devam edecek.

Victoria’s Secret Türkiye geçtiğimiz yıl çalışanlarına özel olarak başlattığı meme kanseri farkındalık eğitim ve seminerlerine bu yıl da devam ediyor. Her gün mağazalarda binlerce kadına dokunan çalışanlar, ziyaretçilerine öğrendikleri bilgileri paylaşarak meme sağlığı konusunda bilinç oluşturmayı amaçlıyor ve Pembe İzler Derneği’nin “Farkındalık Bileklikleri”ni takarak meme sağlığına dikkat çekiyor.

Victoria’s Secret Türkiye geçen sene meme sağlığı konusunda çok ses getiren Instagram canlı yayın serisini bu yılda devam ediyor. Ebru Akel moderatörlüğünde yapılacak canlı yayınlarda değerli sürpriz konuklar ağırlayarak binlerce kadına ulaşmayı hedefliyor. Canlı yayınların detayları için Ekim ayında @victoriassecretturkiye Instagram hesabını takipte kalın.

Body by Victoria Ameliyat Sonrası Sütyeni

Victoria’s Secret mağazalarında ve online sitesinde satışa sunduğu Body by Victoria Ameliyat Sonrası Sütyeni ise mastektomi ameliyatı olan binlerce kadının ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlandı. Yumuşak kumaşı, balensiz yapısı ile mükemmel bir konfor sunan Body by Victoria Ameliyat Sonrası Sütyeni, özel ceplere sahip iç astarları sayesinde protezlerin rahatlıkla yerleştirilmesine imkân sağlıyor. Ameliyat sonrası en büyük ihtiyaçlardan biri olan konforu en kaliteli şekilde sunan Body by Victoria Ameliyat Sonrası Sütyeni, sırt ve ön kısmında bulunan kopçaları sayesinde kolayca giyilip çıkarılabiliyor. Body by Victoria Ameliyat Sonrası Sütyenini özel kılan özellikler arasında rahat ve balensiz tasarımı, şık danteli, ayarlanabilir sırt bantları ve süper yumuşak kumaşı bulunuyor.

Victoria’s Secret Global Kadın Kanserleri Fonu

Vizyonunu “Dünya çapında tüm kadınların önde gelen destekçisi olmak” olarak tanımlayan Victoria’s Secret, bu kapsamda din, dil, ırk veya beden fark etmeksizin tüm kadınları kucaklıyor. Victoria’s Secret, VS Collective oluşumu ile dünyada olumlu değişimi desteklemek, ortak bir hedefi paylaşmak amacıyla öncü grup ve isimleri bir araya getiriyor. VS Collective üyeleri arasında eşitliği destekleyen model Bella Hadid, Ünlü kayakçı ve kadın spor savunucusu Eileen Gu, Model ve Kadın Savunucusu Hailey Bieber, Atlet ve Tasarımcı Naomi Asoka, Aktivist ve Model Valentina Sampaio gibi önemli ve ünlü isimler bulunuyor. Victoria’s Secret bu oluşumun yanı sıra tüm kadınlar için öncü olma misyonunu bir adım öteye taşıyarak, kadın kanserlerine yönelik global bir fon sağlıyor. Victoria’s Secret bu girişimi, kadın kanseri araştırmalarında inovasyon sürecini hızlandırmak, kadın bilim insanlarını desteklemek, kanser farkındalığı, tarama ve tedavi süreçlerine ilham ve eğitim vermek amacıyla hayata geçirdi. 10 milyon dolarlık başlangıç taahhüdüyle çığır açan bu global fon, kadın kanserlerine destekte bulunmaya devam ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir