Cem Boyner, Bağdat Caddesi’ndeki Boyner’i yeniledi.

Cem Boyner, Bağdat Caddesi'ndeki Boyner'i yeniledi.
Cem Boyner, Instagram, Post, Boyner, ŞaşkınBakkal
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve eşi Ümit Boyner yeni iş heyecanlarını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştılar.

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve eşi Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyne, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla heyecanlarını paylaştılar. Yeni açacakları mağazlarının tamamlandığını duyuran Boynerler, birlikte mağazada çekildikleri fotoğraflarını paylaşarak sevinçlerini takipçileriyle paylaştılar.

Cem Boyner, Ümit Boyner

1997den beri neredeyse çeyrek asır boyunca değerli Kuroğlu ailesinin bu harika binasında Şaşkın Bakkal’da sevgili müşterilerimize hizmet verdik. Anneanne, çocuk, torun misafirlerimiz, iki nesil aynı aile satış kadromuz, milyonlarca hatıra biriktirdik. Sığamadık kabımıza , taşındık Cadde’deki yeni olağanüstü yerimize.

Az kaldı, iki güncük daha. Bambaşka bir mağazacılık anlayışı, yeni deneyimsel ve deneysel sayısız sürprizle. Hepimizin ille de gidip zaman geçirmek isteyeceği farklı bir dünya bu haftasonu kapılarını açacak. Sadece iki durak daha ilerde.

İlk başta Sn. Orhan Kuroğlu ile başlayan Çok değerli Kamil Kuroğlu ile devam eden örnek mal sahibi- kiracı ilişkimiz için şükran borçluyuz. Bize harikulade ev sahipliği yaptılar. Tüm Kuroğlu ailesine kucak dousu teşekkürler. İnşallah bu yuva bizim kadar mutlu yeni kiracısı ile caddeyi şenlendirmeye devam eder. Yeni mağazamızın çarpıcı fotoğrafları pek yakında.

Cem Boyner, Instagram, Post, Boyner, ŞaşkınBakkal

Sokağın ruhu Cadde ile birleşti. Haftasonu artık ne kadar hazırsak o haliyle açıyoruz inşallah. Beta haliyle. Her hafta bir kaç gömlek gelişecek. Eylül sonu bambaşka, ekim, kasım, aralık daha da başka şeylere dönüşecek. Emeği geçenlere teşekkürler buraya sığmaz. Onlara daha sonra uzun özel teşekkürler gelecek. 🙏🙏❤️❤️🧿🧿

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir