1. Haberler
  2. Markalar
  3. adidas’tan yılın futbolcusu Benzema’ya özel kutlama: “Hand of Gold“

adidas’tan yılın futbolcusu Benzema’ya özel kutlama: “Hand of Gold“

Adidas’tan yılın futbolcusu Benzema’ya özel kutlama: “Hand of Gold“
Adidas’tan yılın futbolcusu Benzema’ya özel kutlama: “Hand of Gold“
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

adidas, Benzema’nın tarihi galibiyetini, oyuncunun ikonik el bandajının altına dönüşmesini gösteren “Hand of Gold” isimli çarpıcı bir kısa filmle kutluyor.

Marka aynı zamanda Benzema’ya özel olarak altın görünümlü, X Speedportal model bir krampon tasarladı. Satışa çıkarılmayacak olan krampon, biri Benzema’ya hediye edilmek üzere sınırlı sayıda üretildi.

adidas ve Real Madrid ayrıca özel baskı isim ve numaralı Real Madrid formasını satışa sunacak.

Herzogenaurach, 18 Ekim2022 – Karim Benzema altın dokunuşuyla tüm rakiplerini geride bırakarak dönemin en çok madalyaya sahip oyuncularından biri oldu. Yılın futbolcusu seçilerek dün gece Paris’te kazandığı tarihi Ballon d’Or galibiyeti, sadece dikkate değer bir sezon değil, aynı zamanda olağanüstü bir kariyere de işaret ediyor.

Impossible Is Nothing felsefesinin en iyi örneklerinden Benzema’nın ikonik el bandajı, yalnızca oyuncu için imza niteliğinde bir görünüm değil, aynı zamanda futboldaki zorluklara karşı kazandığı zaferin de bir göstergesi niteliğinde. 2019’da her maçta takmak zorunda kaldığı bandaj, şu anda bulunduğu yere gelmek için verdiği mücadeleyi de temsil ediyor.

Bu ödülü kutlamak için adidas, Karim Benzema’nın sahada dokunduğu her şeyin altına dönüştüğü fikrini somutlaştıran çarpıcı bir filme imza attı. “Hand of Gold” filmi, Benzema’nın el bandajının beyazdan zaferin rengine dönüşünü gösterirken, Fransa’da Bron’da zirveye çıkma kararlılığıyla kariyerini şekillendiren genç bir çocuğun ilham verici hikayesini de aktarıyor.

adidas, aynı zamanda 2007’den beri birlikte çalıştığı Benzema’nın bu tarihi galibiyet de dahil olmak üzere kariyerinin çeşitli dönüm noktalarını ve sahadaki tüm başarılarını kutluyor. Bu dönüm noktalarını daha da ileriye taşımak için marka, biri Benzema’ya hediye edilmek üzere sınırlı sayıda ve satışa sunulmayacak olan X Speedportal model, altın renkli bir krampon tasarladı.

Ayrıca, adidas ve Benezema’nın kulübü Real Madrid, 18 Ekim’den itibaren sınırlı bir süre için Real Madrid Resmi mağazalarında, realmadrid.com’da ve belirli adidas mağazalarında satışa sunulacak özel isim ve numara kısmı altın yaldızla yazılı ı Real Madrid Kiti için iş birliği yaptı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir