1. Haberler
  2. İş Dünyası
  3. Borusan Cat NFT’leri ve Metaverse’deki Mağazası ile Müşterilerine Unutulmaz Bir Anı Bırakıyor

Borusan Cat NFT’leri ve Metaverse’deki Mağazası ile Müşterilerine Unutulmaz Bir Anı Bırakıyor

Borusan Cat NFT’leri ve Metaverse’deki Mağazası ile Müşterilerine Unutulmaz Bir Anı Bırakıyor
Borusan Cat NFT’leri ve Metaverse’deki Mağazası ile Müşterilerine Unutulmaz Bir Anı Bırakıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEKTÖRÜN İLK NFT UYGULAMASINI HAYATA GEÇİREN BORUSAN CAT METAVERSE EVRENİNE ADIMINI ATTI

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, yenilikçi uygulamalarıyla NFT dünyasına dikkat çekici biçimde adım attı. Sundukları hizmet ve çözümlerini anlatan NFT koleksiyonunu müşterilerine hediye ederek unutulmaz bir anı bırakıyor. Şirket, son olarak popüler blok zincir tabanlı platformlardan Decentraland’de mağaza açarak Metaverse evrenine adımını attı. Borusan Cat’in mağazası Decentraland’de “-56, -103” numaralı parselde ziyaret edilebiliyor.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, ileri teknoloji ve dijitalleşme konusundaki çalışmalarıyla sektöründe öncü konumunu korumaya devam ediyor.

NFT dünyasına giriş yapan şirket, müşterilerine sunduğu çözümlerini anlatan NFT’leri müşterilerine hediye ediyor. İlk NFT’yi Boom 360 uygulamasına gerçekleştiren Borusan Cat, ikinci NFT’yi online yedek parça satış platformu Parts.Cat.com için oluşturdu. Mart ayı içinde ise yapay zeka teknoloji çözümü olan Müneccim için üçüncü NFT’yi oluşturuyor. Blok zincir teknolojisine NFT’ler ile adımını atan şirket, son olarak Metaverse evreninde de yerini aldı.

İş makineleri ve güç sistemleri sektöründe ilklerin markası

Borusan Cat olarak son yıllarda teknolojiye büyük yatırım yaptıklarını ve bunun sonucu olarak çıkan hizmet ve çözümlerle sektörde fark yarattıklarını belirten Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın, iş makineleri ve güç sistemleri sektörlerinde ilk NFT üretimi ve metaverse de ilk mağazalarını açtıklarını belirterek Borusan Cat’in teknoloji vizyonu hakkında şunları söyledi:

“Dijital adaptasyon kabiliyeti yüksek, vizyonu teknolojik gelişmelere açık bir kurum olarak NFT üretimi ve blok zincir tabanlı metaverse ekosistemi Decentraland’de açtığımız mağazamız ile iş yapış şekillerini radikal bir şekilde değiştirecek blok zincir teknolojisine giriş yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörüne teknoloji alanında liderlik eden kurum olarak sürekli inovasyon anlayışımızı da bir adım öteye taşıyoruz.

Müşterilerimize değer katan çözümlerimizi anlatan NFT’ler ile günümüz teknolojilerini yakalayan, hizmetlerimizi anlatan, unutulmayacak bir değer geliştirdik. Borusan Cat olarak değişimin ve gelişimin lider kurumu olma özelliğimiz ile şimdi de Metaverse evrenine adımımızı attık. Müşterilerimize ve sektörümüze ilkleri armağan etmeye devam edeceğiz.”

Borusan Cat, NFT’ler ile her ay bir Borusan Cat müşterisine unutulmaz bir anı bırakıyor. Şirket, hediye ettiği NFT’lerin fiziksel “token”larını da müşterilerine sunuyor. Şirket, popüler blok zincir platformu Decantraland’de açtığı mağaza ile Metaverse’de yerini alırken, bu platformda da sektöre yeni ilkleri kazandırmaya devam edecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir