1. Haberler
  2. Borsa
  3. Huobi Global’de İşlem Yapanların Ücretsiz Token Kazanabileceği CandyDrop Etkinliği Başlıyor

Huobi Global’de İşlem Yapanların Ücretsiz Token Kazanabileceği CandyDrop Etkinliği Başlıyor

Huobi Global’de İşlem Yapanların Ücretsiz Token Kazanabileceği CandyDrop Etkinliği Başlıyor
Huobi Global’de İşlem Yapanların Ücretsiz Token Kazanabileceği CandyDrop Etkinliği Başlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Huobi CandyDrop etkinliğinin ilkinde, platforma kaydolup spot işlem yapan kullanıcılar Scream (SCREAM) ve Spookyswap (BOO) airdroplarını kazanabilecek.

Dünyanın önde gelen dijital varlık borsası Huobi Global, kullanıcılarının ücretsiz token airdropları kazanabileceği yeni CandyDrop etkinliğini duyurdu. Etkinlik, Huobi Global’de aktif işlem yapan kullanıcıları teşvik etmek ve daha fazla dijital varlığa erişmelerini sağlamak amacıyla düzenleniyor.

CandyDrop etkinliklerine katılmaya hak kazanmak için, kullanıcıların etkinliğe kayıttan önceki üç gün, günlük en az 100 USDT ortalama spot işlem hacmine ulaşmaları gerekmektedir. Etkinliğe kaydolan kullanıcılar arasında yapılacak çekilişle, kullanıcılar toplam token ödül havuzunu eşit olarak paylaşmaya hak kazanıyor.

Huobi Kurucu Ortağı Du Jun “Huobi ekosistemini yeni listelemeler ve yeni iş birlikleri ile büyüterek her zaman kullanıcılarımızla en iyi şekilde etkileşimde kalmayı ve onları ödüllendirmeyi sağlayacak yollar seçiyoruz. CandyDrop kullanıcılara yeni getiri sağlayacağı gibi marka sadakatini artıracak; böylece hem kullanıcılara hem de projelere fayda sağlayacak.  Huobi olarak dünyadaki tüm kullanıcılara kapsamlı ve erişilebilir büyük bir dijital varlık ekosistemi sunma konusunda kararlıyız.” şeklinde konuştu.

Huobi’nin önceki etkinlikleri, çok sayıda yatırımcı arasında popülerliğini kanıtladı ve heyecan veren projelere erişim sağladı. Yeni CandyDrop programı, kullanıcıların mevcut tokenleri önceden tutmalarına gerek kalmadan yeni listelenen tokenleri Airdrop olarak kazanmalarını sağlayacak.

Kampanyada pay edilecek ödül havuzları kampanyaya göre değişkenlik gösterebilir. Şanslı kullanıcılardan bazıları bir etkinlik sırasında birden fazla tür token elde edebilecek. CandyDrop etkinlikleri haftada beş kereye kadar gerçekleştirilecek, kullanıcılara ücretsiz token airdroplarına katılmaları için birçok fırsat sunuyor.

1. Huobi CandyDrop Etkinliği

İlk Huobi CandyDrop etkinliği, Scream (SCREAM) ve Spookyswap (BOO) ile 14 Mart 2022’de başlayacak.

Scream, tamamen merkeziyetsiz, şeffaf ve gözetimsiz olan eşler arası ödünç verme çözümleri sağlayan bir kredi protokolüdür.

SpookySwap, Fantom Opera ağı için otomatikleştirilmiş, piyasa yapıcı, merkezi olmayan bir borsadır.

●     Kayıt süresi:  14 Mart 2022, 12:00 – 17 Mart 2022, 12:00

●     Etkinlik bağlantısı:  https://www.huobi.com/tr-tr/topic/flashback/h5

Bonus olarak, kullanıcılar bir teste katılarak şanslarını %30’a (maksimum bonus) kadar artırmak için “Şansları artır”a tıklayabilirler. Toplam ödül, kazananlara eşit olarak dağıtılacaktır. Çekiliş, kayıt süresi sonlandıktan hemen sonra yapılacak olup sonuçlar bir saat sonra duyurulacaktır. Toplamda 12.000 kullanıcı ücretsiz tokenleri airdrop olarak kazanbilecektir.

Huobi Group Hakkında

Dünya lideri bir blok zinciri şirketi olan Huobi Group, temel blokzincir teknolojisinde atılımlar yapmak ve blokzincir teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu ilerletmek için 2013 yılında kuruldu. Huobi Group, ürünlerini ve hizmetlerini halka açık blokzincirlerine, dijital varlık ticaretine, cüzdanlara, madencilik havuzlarına, özel yatırımlara, proje kuluçkalarına, dijital varlık araştırmalarına kadar birçok alanda genişletti. Huobi Group, blokzincir sektöründeki 60’tan fazla üretime dönük ve satışa dönük şirkete yatırım yaparak küresel bir dijital ekonomi ekosistemi oluşturdu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir