42 Maslak’ta Ayhan Sicimoğlu ile Gastronomi Macerası

42 Maslak'ta Ayhan Sicimoğlu ile Gastronomi Macerası
Ayhan Sicimoğlu, Gastronomi Macerası, 42 Maslak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

3 Aralık Cuma akşamı, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Ayhan Sicimoğlu, 42 Maslak’taki SAHNE 42’de görkemli bir konserle sevenleriyle buluşacak. Müzikseverler aynı zamanda, konserin hemen öncesinde 42 Maslak’taki gastronomi dünyasının en değerli merkezi Türk Lezzet Müzesi’ de sınırsız tadım menüsünden diledikleri lezzeti tadabilecekler.

20 farklı çok özel lokantasıyla, etli ekmekten cağ kebabına, Malatya içli köftesinden Hünkar’ın zeytinyağlılarına 81 ilin en eşsiz lezzetlerini sunan, yüzlerce yıllık kültürel bir birikimi keşfe davet eden Türk Lezzet Müzesi’ndeki ziyafet, müzikle tamamlanacak! Türkiye’nin bütün şehirlerini aynı anda ziyaret etmiş gibi hissedecek müzikseverler, SAHNE 42’de Ayhan Sicimoğlu ile buluşacak.

42 Maslak'ta Ayhan Sicimoğlu ile Gastronomi Macerası

Müzisyen kimliğinin haricinde radyo ve TV programlarıyla da gönlümüzde taht kuran ve farklı lezzetlerin kaşifi olan Ayhan Sicimoğlu, bu özel gecede müziğine kattığı özgün yorumuyla dinleyicilerine keyifli saatler yaşatacak.

Müzikseverler ve gastronomi tutkunları etkinlik biletlerine Biletix ve Passo’ dan ulaşabilecek.

42 Maslak'ta Ayhan Sicimoğlu ile Gastronomi Macerası
Ayhan Sicimoğlu, Gastronomi Macerası, 42 Maslak

Tarih: 03 Aralık 2021 Cuma

Yer: 42 Maslak

Türk Lezzet Müzesi’nde Sınırsız Tadım Menüsü: 17.00-20.30

SAHNE 42’de Konser: 21:00-22.30

Bilet Fiyatları: 

  • Birinci Kategori:

2 Kişilik Bistro :Türk Lezzet Müzesi Sınırsız Yemek + Konser salonu içerisinde 2 Kişilik Bistro (Birer İçecek İkram Dahildir) 1.500 TL

  • İkinci Kategori:

4 Kişilik Bistro :Türk Lezzet Müzesi Sınırsız Yemek +  Konser salonu içerisinde 4 Kişilik Bistro (Birer İçecek İkram Dahildir) 2.400 TL

  • Üçüncü Kategori:

Ayakta: Türk Lezzet Müzesi Sınırsız Yemek + Ayakta Konser : 375 TL

Adres –  Adres: Ahi Evran Caddesi, No:6 Maslak, Sarıyer / 42 Maslak

Türk Lezzet Müzesi / Kat:4

SAHNE 42/ Kat 3

42 Maslak Shopping Mall Hakkında:

42 Maslak'ta Ayhan Sicimoğlu ile Gastronomi Macerası
42 Maslak

Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın buluştuğu sıra dışı bir karma yaşam merkezi olan 42 Maslak Shopping Mall, modern bireyin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı. Alışılagelmiş alışveriş merkezi konseptinden oldukça farklı bir yapıya sahip olan 42 Maslak, misafirlerine ofis saatleri dışında, geceleri ve hafta sonları da yaşayan, hareketli bir kültürel ve sosyal yaşam sunuyor. İstanbul’un en yeni gösteri merkezi ininal Espor Arena’da bulunan “Sahne 42”deki çocuk etkinlikleri ve tiyatroları ile İstanbul’da yaşayan ailelere yepyeni bir eğlence anlayışı sunuyor. Eğitici ve eğlenceli etkinlikleriyle Imagıneer Kids, küçük misafirlerine fantastik bir dünya vaat ediyor. Yüzü aşkın benzersiz tasarım markalarını tek bir çatı altında toplayan konsept alışveriş mağazası Modül İstanbul Design, ev tekstili, giyim, aksesuar, çanta, özgün takılar, çocuk giyim ve ayakkabı gibi farklı ürün segmentindeki markalarıyla alışverişe farklı bir boyut katıyor. 42 Maslak’ta yer alan Türk Lezzet Müzesi, 81 ilin binlerce çeşit özgün ve kaliteli lezzetini modern bir sunumla hijyenik standartlarda gastronomi tutkunlarına sunuyor. Maslak bölgesinin sanat çekim merkezi olma yönünde ilerleyen Art!SPACE Gallery ise çatısı altında yer alan Artopol Art Gallery, Yigit Yazıcı, Luca Fine Art Gallery gibi bir çok farklı galeri ve sanatçı atölyeleriyle sanat tutkunlarını bekliyor.

*42 Maslak, Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon, Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı’nın şartlarını yerine getirerek TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır. 

Adres: 42 Maslak Shopping Mall – Ahi Evran Caddesi, No:6 Maslak, Sarıyer

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir