1. Haberler
  2. Turizm & Seyahat
  3. Divan Safranhan’a İncili Gastronomi Rehberi’nden Ödül

Divan Safranhan’a İncili Gastronomi Rehberi’nden Ödül

Divan Safranhan’a İncili Gastronomi Rehberi’nden Ödül
Divan Safrahan Brasserie
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Divan Safranhan Brasserie, klasikleşmiş Divan tatlarının yanı sıra Ankara’ya özgü lezzetlerden oluşan menüsüyle Türkiye’nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan ‘İncili Gastronomi Rehberi’nde 4 inci ile ödüle layık görüldü.

Ankara otelleri arasında benzersiz tarihi dokusu ve kusursuz hizmet anlayışı ile konuklarına eşsiz bir otel deneyimi yaşatan Divan Çukurhan’da yer alan Safranhan Brasserie, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen İncili Gastronomi Rehberi “İnci” Ödülleri’nde ödüle layık görüldü.

Safranhan Brasserie, Divan’ın klasikleşmiş tatları ve Ankara Tava, Kale Kebabı gibi bölgeye özgü benzersiz lezzetlerden oluşan menüsüyle İncili Gastronomi Rehberi’nde mükemmel anlamını taşıyan 4 inciyi kazananlar arasında yer aldı.

Sektörün değerlendirilmesi, derecelendirilmesi, teşvik edilmesi ve yemek severlere adil bir şekilde yol gösterilmesi amacıyla hazırlanan rehberde; İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya, Bursa ve Gaziantep illerinden 594 restoran ve 453 lezzet noktası bulunuyor.

Divan Grubu Hakkında

65 yıl önce temelleri atılan Divan Grubu, 17 otel, 2 rezidans, 19 pastane, 121 fırın, 19 restoran, 2 stadyum operasyonu, 3 ziyafet birimi ve Çekmeköy Taşdelen’de 15.000m2 kapalı alana sahip çikolata, pasta, lokum ve unlu mamuller üretim fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir