1. Haberler
  2. Turizm & Seyahat
  3. Pera Palace Hotel’e rekor ilgi!

Pera Palace Hotel’e rekor ilgi!

Pera Palace Hotel’e rekor ilgi
Pera Palace Hotel’e rekor ilgi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enuygun: Pera Palace Hotel’i aratanlar yüzde 5000 arttı.

Pera Palace Hotel, çekimleri Pera Palace Hotel’de gerçekleşen yeni bir Türk dizisinin yayınlanmasıyla tüm dünyanın ilgi odağı oldu. Türkiye’nin Lider Seyahat Sitesi Enuygun, Pera Palace Hotel’i aratanların bir aydan az bir süre içerisinde yüzde 5000 oranında arttığını açıkladı.

Son zamanlarda adını isminden alan diziyle tüm dünyadan izleyicilere ulaşarak merak uyandıran Pera Palace Hotel seyahat severlerin de tercihi oldu. Çekimleri Pera Palace Hotel’de gerçekleşen dizinin 3 Mart’ta gösterime girmesiyle dünyada tüm gözler yoğun olarak yeniden bu tarihi otele çevrildi. Türkiye’nin Lider Seyahat Sitesi Enuygun’un verilerine göre, dizinin yayınlanmaya başlamasıyla birlikte Pera Palace Hotel aramalarında yüzde 5000 oranında rekor bir artış yaşandı. Pera Palace Hotel’den alınan bilgiye göre, son bir yılda 8 bin olan Atatürk Odası ziyaretçi sayısı sadece mart ayında 10 bine ulaştı. Tüm mekânların rezervasyonlu ziyaretçilerinde ise 10 katı aşan artışlar yaşandı.

1895 yılında hizmete açılan Pera Palace Hotel, İstanbul’un en ihtişamlı yapılarından biri olarak öne çıkıyor. 130 yıllık tarihinde birçok önemli döneme tanıklık etmiş ve ilklere imza atmış, Türkiye’nin Avrupai standartlarda hizmet veren ilk oteli olan Pera Palace, Atatürk’ten ünlü polisiye yazarı Agatha Christie’ye kadar ağırladığı önemli misafirleriyle de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Pera Palace’ın hikâyesi, tüm dünyada izleyicilerle buluşan diziyle birlikte yeniden gündeme oturdu.

Wingie Enuygun Group Hakkında

Wingie Enuygun Group, teknolojik gelişmelerin öncüsü olan, dijital düşünen ve kullanıcılarına en kusursuz deneyimi sunmak için çalışan seyahat odaklı bir teknoloji şirketidir. Wingie Enuygun Group, her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğu 20 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veriyor. Hizmet verdiği alanlar arasında uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta yer alıyor. 7 milyonun üzerinde uygulama indirme ve son 3 yılda 15 milyondan fazla gerçekleşen bilet satışı ile seyahat sektöründe öncü olma özelliğini taşıyan Enuygun; 2028’e kadar dünyanın en büyük 5 online seyahat şirketi arasına girme vizyonuna paralel olarak, global markası Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyor.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir