1. Haberler
  2. Borsa
  3. Kripto Dünyasına Adım Atmak İçin Beklenen İşaret RAIN’den Geldi

Kripto Dünyasına Adım Atmak İçin Beklenen İşaret RAIN’den Geldi

Kripto Dünyasına Adım Atmak İçin Beklenen İşaret RAIN’den Geldi
Kripto Dünyasına Adım Atmak İçin Beklenen İşaret RAIN’den Geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Global lider kripto varlık platformu Rain, Türkiye pazarına girişini bir reklam kampanyasıyla duyuruyor. Uluslararası çapta faaliyet gösteren Rain kullanıcıları; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kripto varlıklarını alıp satıp, saklayabiliyorlar. Rainturk.com sitesi ve mobil uygulamasıyla kullanıcılarıyla buluşan Rain, kendi sektöründe yeni bir dönem başlatıyor.

Yeni kampanyasını ‘Bu Bir İşaret’ sloganıyla hayata geçiren Rain, kripto dünyasına adım atmak isteyen ancak aklında soru işaretleri olanlara sesleniyor. Kendi sektöründe daha önce olmayan bir hikaye anlatımıyla öne çıkan kampanyanın reklam filmleri, 4 farklı mekanda ve hikayede gerçekleşiyor.

Rain ikonunu takip et…

Türkiye’de insanların kripto yolculuğunda güvenilir bir yol arkadaşı olma hedefiyle faaliyet gösteren Rain, reklam kampanyasında da bunu vurguluyor. Kullanıcıların çekincelerine çözümler sunan Rain, dünyaca bilinen logosuyla güven mesajı veriyor. Rain ikonu, teaser’da tek başına yer alırken, reklam kampanyasında ‘Bu bir işaret’ söylemiyle birlikte kullanılıyor. Rain, tüm mecralarda yer alacak reklam filmleri ve Türkiye lansmanıyla ses getirmeye hazırlanıyor.

Reklam film linkleri:

Künye

Reklamveren: Rain

Reklamveren Yetkilileri: Çağrı Acarol, Tarık Billor, Seray Çinal

Reklam Ajansı: aRthuR İstanbul

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Dual

Motion Designer: Mahmut Kalyoncu

Post Prodüksiyon: İmaj

Müzik: 25m2 Music Production

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir